Aşıcılar ile derin devlet işbirliği!

Annenin nefes verdiği çocuğun, anam diye sarılacağı bir annesi olmayacak.

İtalya parlamentosunda konuşma yapan Roma milletvekili Sara Cunial, Microsoft kurucusunun zorunlu koronavirüs aşısı getirerek dünyayı kontrolüne alacağını iddia etti. Bu iddiaların odağında ise “Covid19” yalanı ile dünyayı etkisi altına alan, sözde salgının kahramanı Bill Gates vardı.

Roma milletvekili Sara Cunial’in konuşması ile ilgili bir çok yorum yapıldı. Eğer  üzerinde dokunulmazlık zırhı olmasa böyle bir konuşma yapamayacağı bile söylendi.  Ama milletvekilinin Bill Gates’in zorunlu aşı dayatmasının arkasında, “yolsuz elit kesimlerin ve derin devletin dayatması olduğunu” söylemesiydi.

Bill Gates’in kontrolünde olan  Dünya Sağlık Örgütü Genel Sekreteri Tedros Adhanom Ghebreyesus, 11 Mart itibarıyla 114 ülkede 118 bin vakanın görüldüğünü ve 4 bin 291 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladıktan sonra,  12 Mart 2020 günü, "Bu nedenle Covid-19'u pandemik bir hastalık ilan ediyoruz.” dedi. O günden sonra yeni teknoloji savaşını başlatmak, diğer bir ifade ile de yeni dünya düzeni kurmak üzere düğmeye basıldı.

Çin’i kontrol altına alan aşıcı  güçler,  eskiden ülkelerde yaptığı iktidar değişikliğini bu kez, “Salgın hastalık ilan etme yetkisini”  elinde bulunduran DSÖ eliyle küresel darbe yaptırdı. DSÖ’nün elinde hala somut bir veri olmadan, “Sanal Covid-19”’u salgın hastalık olarak açıklanması, aslında bir sıkıyönetim ilanıydı.

DSÖ’nün salgın hastalık ilanı, ülkeleri, kültürleri, dinleri ve insanların binlerce yılda var ettiği  bütün kazançlarını yerle bir edecektir.

Sevgi kalmayacak, aşklar bitecek ve aile kavramı kalmayacak,  annenin  nefes verdiği  çocuk,  anam diye sarılacağı bir annesi olmayacak.

İşte burada, İtalyan milletvekili Sara Cunial’in söylediği gibi, aşıcılar ile ülke idaresinin merkezinde bulunan insanların, bu kan emici sapkınların peşinden gitmemesi ve her zamankinde daha fazla bağımsız ve uyanık olmaları gerekiyor.  Eğer aşıcılar ile işbirliği yapacak olurlarsa, dünya kan gölüne dönecektir.

Bu çatışmanın izleri artık sokaklarda kendisini göstermeye başladı. Dünya’nın  bugünkü manzarasında, insana karşı aşıcılar ile derin devlet işbirliği olduğu görülmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çağan yalçın
Çağan yalçın - 2 hafta Önce

5G Grid, daha geniş bir 5G kontrol, izleme, gözetim ve yapay zeka (AI) programının bir parçasıdır. Bu, teknolojide sadece bir adımdan çok daha fazlası. Tıpkı gerçek bilimin TÜTÜNün tehlikelerini kanıtlamak için biraz zaman alması gibi, gerçek bilimin de GDO'ların ne olduğunu bulması biraz zaman aldı. Bugün de 5G ile aynı şey oluyor. Riskleri haklı çıkarmak için tüm argümanların bilimsel hatalar, yanlış talimatlar ve dikkat dağıtıcı faktörler şeklinde ortaya konması beklenmektedir. Sonuç olarak, 5G, tüm gizliliği ortadan kaldıran ve manipülatörlerin Dünya'daki her konuyu sürekli olarak izlemesine izin veren muazzam bir yönetim ve kontrol sisteminin oluşturulması için NWO programının bir unsuru olarak hareket eder.

banner5