Avcılar'daki baltalı park kavgasının yeni görüntüleri ortaya çıktı

İstanbul Avcılar’da park yeri kavgası yüzünden komşuları olan karı kocayı baltayla yaralayan 3 kişi yakalandı. Kafasından ve bacağından balta ile yaralanan çift ise hastaneye kaldırıldı. Öte yandan baltalı kavganın dehşet veren görüntüleri de ortaya çıktı.

Gündem 19.10.2020 - 16:02 19.10.2020 - 16:02

Avcılar Yeşilkent Mahallesi'nde yaşanan olayda iki komşu arasında ‘araç yerime park ettin’ meselesi yüzünden baltalı kavga çıkmıştı.

Kavgada karı koca 2 kişi baltalı saldırı nedeniyle yaralanarak hastaneye kaldırılırken, 3 kişi ise gözaltına alınmıştı. Yaşanan olayın dehşet veren güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Görüntülerde komşuların birbiriyle kavga etmesi, şahıslardan birinin diğerine baltayla vurması yer alıyor.

DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Balta ile darbedildikten sonra yere düşen şahsın yeğeni olduğunu iddia eden bir kişi, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, dayısının durumunun ciddiyetini koruduğunu belirtti.

"EN AĞIR CEZAYI ALMASINI İSTİYORUM"

Dayısının henüz yoğun bakımda olduğu bilgisini aktaran acılı yeğen, "Bugün biricik dayımın başına gelen olayı anlatmak istiyorum. Evinin önünde arabası sırf yan binadaki evin 5 cm hizasına girdiği için aşağıya çağrılan savunmasız bir insana alçakla saldırdılar ve şuan dayım yoğun bakımda. Hayati tehlikesi devam ediyor. Bunların en ağır cezayı almasını istiyorum" dedi.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Gözaltına alınan Mesut Özçelik, Cemal Özçelik ve Murat Özçelik, "kasten yaralama" suçundan mahkemeye sevk edildiler.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@