banner5

12.04.2020, 17:57

Avrupa için, Zekeriya Öz kaç maske eder?

İngiltere parlemantosunun girişinde şu yazılıdır:

"Britanya'nın daimi dostu yoktur. Britanya'nın daimi düşmanı da yoktur. Britanya'nın daima çıkarları vardır."

Bu yazı, tüm Avrupa ülkelerinin ve Avrupa'nın istenmeyen en alt sınıfının göç ederek kurduğu ABD'nin de uluslararası siyasetini özetler.

Avrupa Devletleri, bir kaç istisna haricinde dünyanın diğer devletleri gibi seçimden seçime politika yürütmez. Aksine bir kaç yüz yıllık planlar daima diri tutulur ve iktidarların asıl görevi bu planları yerine getirmek, bundan kalan zamanda da halka hizmet etmektir.

Duygu ile devlet yönetmezler.

Sadece İncil’den aldıkları öğütleri uygulamadıkları için bir metrekarelik günah çıkartma kabinleri dini yönden vicdanlarını tatmin için yeterlidir. Kehanetler ve kozmik yaklaşımları da asla es geçmezler! Geçmediler!

Biz onları, Milli Mücadele yıllarımızdan tanırız, ki azda olsa; tanıkları halen hayatta olan çok yakın bir dönemden söz ediyoruz. Biz onları Afrika'da daha çok çalışmadıkları için, babalara oğullarının kollarını kestirmelerinden, Cezayir'deki işgal ve katliamlarından tanıyoruz.

Hitler'in yaptığı katliamlara olan sessizliklerinden biliyoruz. Ve hala Hitler'in mirasını sürdürmekten asla vazgeçmediklerini de biliyoruz. Bosna’yı unutmadık! Srebrenitsa’yı, Felluceyi de…

Kısacası biz Avrupa denen garbı, o tek dişinden iyi biliyoruz. Nasıl bir canavar olduğunu da!

İşgal, katliam, sömürü ve kan üzerine kurulmuş sözde modern devletler.

Bu gün!!!

İşgal ettikleri, kadınlarına tecavüz ettikleri, katledip yok etmek istedikleri bir coğrafyanın hamisi ve hadimi Türk milleti ve hitap ettiği tüm coğrafyasını paramparça etmek istedikleri Türkiye'den yardım istiyorlar şimdi!

Kimler?

Türkiye'nin aleyhine olan herkesi ve her eylemi kesintisiz destekleyenler ve bunu devlet politikası haline getirenler!

Başta FETÖ olmak üzere istisnasız tüm terör örgütlerine yaşam alanları verenler. Türkiye'ye kim ihanet edecekse yardım edenler!

Köprünün altından çok sular akmadı! Bunlar daha dün oldu!

‘’Sağolsun Corona’’ herkesi ‘’eşitledi!’’

Bize karşı düşmanlıkta tek yumruk olan Avrupa, bu gün birbirlerinin hayati malzemelerini çalıyor. Bu durum bize garip geliyor, ama yazının başında belirttiğim gibi, daimi dost ve düşmanları yoktur. Sadece çıkarları vardır.

Şimdi her gün Türkiye'den tıbbi malzeme yardımı istiyorlar.

Biz "Cami'ye lazım olan halıyı eve sermek günahtır" diyen bir inanca sahibiz.

Bizim olanı yeri geldiğinde politikası bize düşmanlık olana bile veririz! Verdik de! Kapımıza sığınan babamızın katili dahi olsa eman gösteren bir ruh taşırız!

Ve şimdi tüm bu düşmanlıkları bize yapanlar, bizden talepte bulunuyor! Maske, sağlık malzemeleri istiyor! İsrail dahil! Sayın Erdoğan aynı şekilde Filistin’e de ulaştırılma şartı koşuyor! Tebrikler Sayın Başkan! Zaten bize karşı düşmanlıkta zirve yapanlara karşı ‘’karşılıksız’’ veriyorsak, bunun vicdanlarda bir karşılığı da olacaktır.

Ve bugün hükümetin bunu fırsata çevirmesi gerekir.

Türkiye'ye karşı FETÖ'cüleri kollamış, Türkiye Cumhuriyeti Devletine karşı FETÖ militanlarını tercih etmiş Avrupa devletlerine edeceğimiz yardımlarda kendilerine seçenekler sunmalıyız!

Ya kendi vatandaşlarının hayatı ya da FETÖ’cüler arasında sıkışıp kalmalılar.

Devletler sadece yardım etmez, pazarlıkta yapar.

Bizim Avrupa'ya insanlık öğretmek gibi bir misyonumuz yoktur. Çünkü O devletlerin yapılanmasında ve misyonunda insanlık yoktur.

"Al gülüm, ver gülüm" politikası uygulamalıyız.

Kırmızı bültenle aradığımız, bugün Avrupa ülkelerinde cirit atan teröristlerin tamamını talep etmeliyiz.

15 Temmuz’u unutmayalım, tanklarla, helikopterlerle, uçaklarla üzerimize geldiler ve bize bombalar yağdırdılar.

Şehitlerimizin kanı hala akıyor.

En basitinden Gezi olaylarını ve Rahip olayını unutmayalım, ekonomimizi alt üst ettiler.

Peki, biz ne yapıyoruz?

Bin almadan bir vermeyen bu devletlere karşılıksız yardım mı edeceğiz? Bu bir devlet stratejisidir! Karar mekanizmaları bellidir!

Ama bilin ki aynı durumda biz olsak emin olun, bize karşı öne sunacakları ilk şart ‘’FETÖcüleri serbest bırakın’’ demek olacaktır!

Elbette bir takım kişiler (FETÖ'cüler) bu yazdıklarımdan sonra "hiç anlamadıkları, bilmedikleri insanlık ve İslam içerikli" cevaplarla, bana karşı olacaklar ve saldırıya da geçecekler! Hatta hükümet içinden aynı tonda bir takım sesler de çıkabilir!

Onlara inanmayın!

Derin yapılar akrep gibidir! Cibilliyetleri bellidir!

Şu hikayeyi unutmayın:

"Akrep, bir gün nehrin öte yanına geçmek zorunda kalır. Ne yapacağını düşünürken kıyıda pinekleyen kurbağayı görür. Akrep yalvaran bir ses tonuyla sorar:

“Kurbağa kardeş; karşıya geçmem gerek. Beni sırtında taşır mısın?”

Kurbağa büyüyen gözleriyle cevap verir.

“Daha neler? Beni sokup öldürürsün!”

“Olur mu?” der akrep. “O zaman ben de suya batar, boğulur, ölürüm”.

Kurbağa biraz düşünür ve akrepe hak verir. Kıyıya çıkar, onu sırtına alır ve karşı yakaya doğru yüzmeye başlar. Yolun bitimine yakın kurbağa ensesinde bir sızı hisseder. Son bir hamleyle karşıya geçer ve son nefesinde sorar:

“Hani sokmayacaktın akrep kardeş?”

Akrep cevap verir:

“ben akrebim! Kanımda var, huyum bu!”

Madem akrep bu! İlla sokacak! Dikkat etmeliyiz!

Duyguları ile hareket eden bir kısım liderleri hatırlayın. Hepsi Avrupa ile ticaret yaptı, hepsi Avrupa liderleri tarafından en muhteşem törenlerle karşılandı.

Hatta Kaddafi gittiği ülkelerde saray bahçelerine çadır kuruyordu. Parlementolarında ayakta alkışlıyorlardı Saddam’ı!

Arap Baharında ne yaptı o dost Avrupa devletleri?

Sırtlanların önüne atılmış bir ceylan gibi parçalattılar Kaddafi'yi. Hem de ‘’çocuklarım’’ dediği kendi milletine! Saddam bir bayram sabahı yağlı urganın ucunda can verdi!

15 Temmuz’da ne planladı o Avrupa devletleri ve ABD?

Sırtlanların önüne atılmış bir ceylan gibi bırakacaktılar Sn. Erdoğan'ı.

Bu halk, bu devleti ve Sn Erdoğan'ı sırtlanların elinden aldı.

Şimdi o halkın ve devletinin, sırtlanları teslim alması en doğal hakkıdır.

Her krizi fırsata çevirmek devletler için ayıp değil aksine gurur duyacağı bir eylemdir. Kaos dönemleri kimileri için bir merdivendir! Şer görünen de hayır olabilir! Bu durumu her anlamda lehimize çevirmeliyiz! Bizden yardım isteyen Batılı ülkelerin halklarına karşı değil bu çaresiz halkı yöneten elitlere, sömürgeci emparyellere, dünyayı kan gölüne çevirenlere karşı!

Bu nedenle.

Soralım bakalım bu Batı’ya; Zekeriya Öz bugünlerde onlar için kaç maske eder?

Veya Zekeriya Öz, kaç Avrupa’lı eder?

Bunu da Avrupa kamuoyunda tartışmaya açalım.

Mesela Almanlar, Merkel’e bunun hesabını sorsun!

İspanya’ya yaptığımız yardım dan sonra ne demişti İspanyol Bakan? ‘’Türkiye bizi şaşırttı! AB’de aleyhlerine ne varsa onlara haksızlık yapıldığını her mecrada savunacağız!’’

İsterseniz savunmayın! Biz; yardım isteyin yine size yardım ederiz! Biz buyuz!

Ya siz?

Ey Ehl-i Salib!

Ya Siz?

Yazımı okuyup Mustafa Özer çaresiz insanlara karşı ‘’fırsatçılık tavsiye ediyor’’ diyenler olacak!

Bunu da biliyorum!

Ve bunu bilerek bu yazıyı yazdım! Maksadım o çaresiz insanlar değil! Biz, yardım kuruluşlarımız eliyle dahi onlara ulaşırız!

Ama bu sömürgeci emparyeller yok mu?

Ah onlar yok mu?

Onlar için bir Ömer Halisdemir kaç kurşun ediyordu?

Yorumlar (3)
Günel 10 ay önce
Ellerinize Sağlığ Çok Güzel Analiz Yapmısınız Gerçekleri Anlatmısınız Dünya Dayanmadan Dönür Biz İnsanlar Şunu Göremerik İnsanlarda Dünya Gibi Dönür Söylediyiniz Hekaye Çok Güzel Hayatımızda Akrab Gibi İnsanlar Var Şu Günde Onlar İnsanları Sançır Türk Halkı İller Tarikler Boyu Düşmenlerle Üz Üze Yenede Keçmişin Unutmur OSMANLI TÜRK Olduğun Unutmur Akrap Gibi İnsanlar Koysa Her Şey Farkli Olar 15 Temuz Gezi Olayları Hepsi Türk Halkın Liderine Karşı Türk Halkında Lider Koltuğun Deyişen Lidere Kimse Erdoğana Yapdığın Yapmayıp Sevilerek Koltuğdan Gedipler Erdoğan Gibi Lideri Kimse Sevemir Avropa Türküye Hetda Çoçuğlar Bele Erdoğanı Sevmir Neden Anlamıram Virüs Savaşı Başladı Avropa Maskasız Kaldı Türk Halkı Hemen Yardım Yapdı Avropa Halkları İler Önçe Olanları Hatırladı OSMANLI TÜRKLERİN İLLER ÖNÇE YARDIMIN Demekki ERDOĞAN GİBİ LİDER KEÇMİŞİN HATİRELERİN YAŞATDI AVROPAYA MASKA PAYLAMASI ÇOK GÜZEL ALKIŞLAYIRIĞ AVROPA KAPILARI AÇILAÇAĞ VİRÜS SAVAŞINDAN SONRA TÜRK HALKINA İŞ ADAMLARI ADIMLAYAÇAĞ TÜRK HALKIN EKENOMİSİNDE YÜKSELİŞ OLAÇAĞ TÜRK HALKI VİRÜS SAVAŞINDAN SONRA DAHA TANINDI ERDOĞAN DOSTA DÜŞMENE YARDIM ETDİ DEMEKKİ HER ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYAÇAĞ ERDOĞANIN YANINDA DURMAYANLAR YANINDA YER ALAÇAĞ TÜRK HALKI NEFT KAZ KIZIL YATAĞI İLE ZENGİN OLAN HALK TÜRK HALKI EKENOMİSİNDEN İŞ GÖRMEYİP EKENOMİ NASIL İYİ OLSUN TÜRK HALKIN İÇ DIŞ DÜŞMENLERİ ZATEN AKRAP ÇEBHE HER TEREFDEN ERDOĞANA SALDIRIR SÖZÇÜ KAZETESİ YANDAŞLARI ÇEBHENİN SÖZÜ İLE TÜRK HALKINA KADINLARA SALDIRIR BÜTÜN DÜNYAYA ERDOĞAN KADINLARA PARA VERİR BAŞLIĞI ATIR AYIP AYIP İNSAN KENDİ HALKIN AVROPAYA GÜLDÜRERMİ DİDEM GİBİ APARIÇI ÇEBHENİN ÜYESİ İNSANLARA SALDIRIR İŞDEN KOVDURUR ALLAH SİZİ İSLAH ETSİN HEPSİ İBLİS ONLAR AKREP OLUP İNSANLARI SANÇILAR MEKSEDLERİ BELİ DERBE PLANI YAPMIŞ GİBİ OLULAR ÇEBHE VİRÜS SAVAŞINDAN SONRA YERİNDE OTURAMIR TÜRK HALKIN AVROPANIN ERDOĞANA KARŞI SEVGİSİN GÖRDÜKÇE DELİ OLULAR ÇEBHE YARDIM YIĞAMADI KENDİLERİN REKLAM EDEMEDİ ONUN ÜÇÜN AKRAP OLDULAR ÇEBHE 4 BELEDİYEYE NASIL SAHİP OLDU HER KES BİLİR HDP ABDULAÖÇALANIN MEKTUBU SAHESİNDE HEPSİ BİR OYUN ERDOĞAN ŞU OYUNU GEÇ ANLADI ANLADISA BEÇEREMEDİ BELKEDE DERBENİN KARŞISIN ALDI ERDOĞAN GİBİ LİDER BİR KERE DÜNYAYA GELİR KILINÇLAROĞLU GİBİ LİDER HEP DÜNYAYA GELEÇEK TÜRK HALKINDA ERDOĞANA KARŞI NİFRETİ AÇIĞ BİLDİRİLER SÖZ AZADLIĞI DEYİP ÜZÜNE HAKARET EDİLER ŞUNLAR HECDE DOĞRU DEYİL LİDER DÖVLETİ MİLETİ BAYRAĞI TEMSİL EDİR KÜÇEDEN KEÇEN HER HANSI BİRİ DEYİL AVROPA ERDOĞANIN GÜÇÜN GÖRÜP ONUN YOK OLMASIN İSTEYİR ÇÜNKÜ TÜRK HALKIN BÖYÜMESİN İSTEYEN TEK LİDERDİ ERDOĞANSIZ TÜRK HALKIN GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNE GETİRİN ÇEBHE HDP PKK BİRLİKDE TÜRK HALKIN YÖNETİR ALLAH KORUSUN GERÇEK AKRABLER ONLAR AVROPA ZATEN TÜRK HALKINA MÜHTAÇ OLAÇAĞ
H. Akçay 10 ay önce
Elinize sağlık hislerimize tercüman olmuşsunuz
Muhsin 10 ay önce
Sadece alkışlıyorum.
-1
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Namaz Vakti 17 Ocak 2021
İmsak 06:49
Güneş 08:19
Öğle 13:19
İkindi 15:47
Akşam 18:09
Yatsı 19:34
Günün Karikatürü Tümü
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 17 35
2. Fenerbahçe 17 35
3. Gaziantep FK 18 34
4. Galatasaray 17 33
5. Hatayspor 18 31
6. Alanyaspor 18 30
7. Karagümrük 18 27
8. Trabzonspor 18 27
9. Antalyaspor 19 25
10. Malatyaspor 18 24
11. Sivasspor 18 23
12. Başakşehir 18 23
13. Konyaspor 18 22
14. Göztepe 18 22
15. Kasımpaşa 17 22
16. Rizespor 18 21
17. Gençlerbirliği 18 19
18. Kayserispor 18 16
19. Ankaragücü 17 15
20. Denizlispor 18 14
21. Erzurumspor 18 13
Takımlar O P
1. Giresunspor 17 35
2. İstanbulspor 17 34
3. Samsunspor 17 33
4. Altay 17 32
5. Adana Demirspor 17 31
6. Tuzlaspor 17 30
7. Ankara Keçiörengücü 17 28
8. Altınordu 17 28
9. Bursaspor 17 27
10. Bandırmaspor 17 24
11. Adanaspor 17 21
12. Ümraniye 17 20
13. Boluspor 17 19
14. Menemen Belediyespor 17 16
15. Balıkesirspor 17 16
16. Akhisar Bld.Spor 17 13
17. Ankaraspor 17 9
18. Eskişehirspor 17 3
Takımlar O P
1. M. United 17 36
2. Leicester City 18 35
3. Liverpool 17 33
4. Tottenham 18 33
5. Man City 16 32
6. Everton 17 32
7. Chelsea 18 29
8. Southampton 18 29
9. West Ham 18 29
10. Aston Villa 15 26
11. Arsenal 18 24
12. Leeds United 18 23
13. Crystal Palace 18 23
14. Wolverhampton 19 22
15. Newcastle 17 19
16. Brighton 19 17
17. Burnley 17 16
18. Fulham 17 12
19. West Bromwich 18 11
20. Sheffield United 19 5
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 16 41
2. Real Madrid 18 37
3. Barcelona 18 34
4. Villarreal 18 32
5. Real Sociedad 19 30
6. Sevilla 17 30
7. Granada 18 27
8. Celta de Vigo 18 23
9. Cádiz 18 23
10. Real Betis 18 23
11. Levante 17 21
12. Athletic Bilbao 18 21
13. Getafe 17 20
14. Valencia 18 19
15. Eibar 18 19
16. Deportivo Alaves 18 18
17. Real Valladolid 18 18
18. Elche 16 16
19. Osasuna 18 15
20. Huesca 18 12