Aziz Yıldırım konuştu! 'Baronlar temizlenmeli'

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, spor medyasında gündem olan tartışmalar hakkında konuştu.

Spor 23.09.2020 - 13:59 23.09.2020 - 13:59

 Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Aziz Yıldırım, spor medyasında Rıdvan Dilmen'in gündem yaratn açıklamaları hakkında konuştu. Sözcü Gazetesi'nden Aytunç Erkin'e konuşan Aziz Yıldırım, "Futboldaki baronları temizlemek şart" dedi.

"BARONLARI TEMİZLEMEK ŞART"Aziz Yıldırım, ""ıllar önce Türk futbolunun baronlar tarafından yönetildiğini söylemiştim. 'Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi huyu vardır' cümlesi bir kez daha kanıtlandı ve gerçek ortaya çıktı. Baronları temizlemek şart! İsimler üzerinde durmuyorum! Daha o kadar konu ve olay var ki… 2016 yılında avukatlarımız, medyayla ilgili suç duyurusunda bulunmuştu… Ona bakın!"

Aziz Yıldırım'ın yol arkadaşı, 2011'de ‘Gladio/FETÖ' operasyonuyla cezaevine atılan Fenerbahçe'nin Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu da Sözcü'ye şöyle konuştu:

"İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına Aziz Yıldırım vekilleri olarak Eylül 2016'da verdiğimiz, ek suç duyurusu dilekçemiz eğer bugüne kadar ele alınıp neticelense idi Rıdvan Hoca'nın bahis ettiği spor medyasındaki temiz eller operasyonuna çoktan başlanı

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@