Bahçeli, Enginyurt hakkında konuştu! Bulunduğu yerde...

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un Tanrı Dağı'nda bozkurt gibi uluması özellikle sosyal medyada hızla yayılmış ve geçtiğimiz günlerin en çok konuşulan konularından biri olmuştu. Tartışmalara MHP lideri Devlet Bahçeli de dahil oldu ve görüntülerle ilgili olarak, "Siz de Tanrı Dağı'nda olsanız bozkurt gibi ulursunuz" dedi.

Gündem 24.04.2019 - 16:13 24.04.2019 - 16:13

Meclisin ve MHP'nin renkli simalarından Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Kırgızistan ziyaretinde Türk dünyasında efsanelere konu olan Tanrı Dağı'na çıktı. 'Ahdim var' diyen Enginyurt, Tanrı Dağı'nda bozkurt gibi uludu.

MHP'li milletvekili Tanrı Dağları'nda uludu

MHP Ordu milletvekili Cemal Enginyurt, 'Türk milliyetçisi olarak, bir Türkçü olarak, bozkurt ulumasını Tanrı Dağları'nda bozkurt ulumasını tüm dünyaya duyurmak benim için bir ahd idi, bu ahdimi yerini getiriyorum. Tanrı Türk'ü korusun ve yüceltsin' diyerek uludu.

Görüntüler sosyal medyada yoğun olarak paylaşıldı. Kimi takipçileri Enginyurt'a destek verdi. Kimi eleştirilere ise Enginyurt, sosyal medya hesabından yanıt vererek, "Bozkurt olmak asalet ister" dedi.

Çatlasanız da ben bozkurtum

Sosyal medyada tartışma sürünce ikinci bir tweet daha atarak, "Sizi rahatsız eden Tanrı Dağı mı? Bozkurt uluması mı? Cemal Enginyurt mu? Çatlasanız da patlasanız da ben bir bozkurtum" dedi.

Enginyurt'un dikkat çeken videosu 23 Nisan resepsiyonunda MHP lideri devlet Bahçeli'ye de soruldu.

Bahçeli görüntülerle ilgili olarak, "Cemal beyin bulunduğu yerde siz de olsanız bozkurt gibi ulursunuz" dedi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@