Bakan Soylu'nun geçirdiği ameliyat ile ilgili şaşırtan detay!

Geçtiğimiz günlerde rahatsızlanan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun sağlık durumuyla ilgili dikkat çeken bir detay ortaya çıktı.

Gündem 20.01.2020 - 11:43 20.01.2020 - 11:43

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun canlı yayında burnu kanamış ve herkesi korkutmuştu. Önemli bir durum olmadığı ortaya çıkınca konu kapandı. Meğer Süleyman Soylu geçen yıl da bir operasyon geçirmiş ama kimsenin haberi olmamış.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun sağlık durumu canlı yayında burnu kanayınca herkesin merak konusu olmuştu. Soylu ufak bir operasyonla çalışmalarına kaldığı yerden devam etti.

Süleyman Soylu'nun geçirdiği bu küçük operasyon bilinmeyen bir gerçeği de ortaya çıkardı. Meğer Süleyman Soylu 2019 Eylül-Ekim ayında bir ameliyat daha olmuş. Türkiye gazetesi'nden Cem Küçük bugünkü köşesinde o ameliyatın detaylarını yazdı.

Gazeteciliğin öldüğünü söyleyen Küçük, Süleyman Soylu'nun geçirdiği operasyonla ilgili de şunları belirtti:

"Hıncal Abi zaman zaman haberciliğin öldüğünü, iyi muhabir kalmadığından dert yanıyor. Ben de bu köşede ara ara medyanın bittiğini ve itibarının azaldığını yazıyorum. Ne kadar haklı olduğumuz şimdi anlatacağım olayla daha iyi anlaşılacak.

Malum İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun burnu canlı yayın esnasında kanadı. Hepimiz bir an panik olduk. Süleyman Bey'in doktorları, kanamaya neden olan kılcal damarların yakılmasını önerdiler ve kılcal damarları yakıldı. İki gün dinlenen Sayın Bakanımız çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Soylu müthiş çalışkan ve özverili. Kendi sorunlarını asla gün yüzüne çıkarmıyor.

Öğrendiğime göre bu ameliyat Soylu’nun ikinci ameliyatıymış. Geçen yıl İstanbul’daki yerel seçimlerinden hemen sonra Süleyman Beyin sağ ayağında varis ortaya çıkıyor. Doktora gidiyor. Doktorları ameliyat edilmesi gerektiğini söylüyorlar.

Soylu dinlemiyor. Terörle mücadele ve Barış Pınarı Harekâtı öncesi olmaz diyor. Ve sırf vatan için çalışmaya, terörün kökünü kazımak için sağlığını sonuna kadar tüketiyor...

Soylu az uyuyan, çok yürüyen, gecesi gündüzü olmayan bir bakan. Sağlık gibi şahsi dertlerini umursamıyor.

Ancak ağrı ve şişkinlik artınca doktorlar ’tamam’ deyip Ankara’da acil ameliyata alıyorlar. Tarihi net öğrenemedim ama 2019’un eylül ya da ekim ayı gibi. Belki daha önce. İki gün Ankara’da dinleniyor Soylu ve sonra doktorları da pek dinlemeden çalışmalarına devam ediyor...

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@