Balotelli neden Sergen Yalçın'a kafasını gösterdi

Beşiktaş-Adana Demirspor maçında maçı 3-1'den 3-2'ye getiren Mario Balotelli, gol sevincini Sergen Yalçın'a kafasını göstererek yaptı.

Spor 21.09.2021 - 22:37 21.09.2021 - 23:07

Baştan sonra heyecanlı bir şekilde oynanan Beşiktaş-Adana Demirspor maçında çok çarpıcı olaylar yaşandı.

MARİO BALOTELLİ MAÇA DAMGASINI VURDU

Beşiktaş, Adana Demirspor karşısında 3-0 öne geçti. Pes etmeyen Mavi Şimşekler, maçı 90+6'da 3-3'e getirip müthiş bir geri dönüş ortaya koydu. Bir puanı Beşiktaş deplasmanında alan Adana Demirspor'da maçın dikkat çeken adamı İtalyan futbolcu Mario Balotelli oldu.

GOLDEN SONRA SERGEN YALÇIN'A KAFASINI GÖSTERDİ

Oyuna girdikten kısa bir süre sonra Beşiktaş ağlarına ceza sahası dışından müthiş bir gol gönderdi. Gol sevincinin ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'a doğru kafasını gösterdi. Balotelli bu hareketinin ardından sarı kartla cezalandırıldı.

sergen yalçın beyni yok

SERGEN'İN 'BEYNİ YOK' AÇIKLAMASINA GÖNDERME

Balotelli'nin bu hareketi yıllar önce Sergen Yalçın'ın söylediği iddia edilen 'beyni yok' ifadesine karşılık yaptığı belirtildi.

'SEVİYESİZ BİR HAREKET'

Maç sonu konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yalçın, ''Balotelli direkt bana hareket yaptı. Ben ilk defa görüyorum. İlk defa bir oyuncuyu rakip teknik adama bir hareket yaparken gördüm. Hakem sarı kart gösterdi. Balotelli benim muhattabım değil. Neden bana böyle bir hareket yaptı anlamadım. Geçen sezon bize gelemedi diye mi yaptı bilmiyorum. Kendi seviyesini belli etti. Yazık oldu kendisi için. Çok seviyesiz bir hareket.'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar