Berat Albayrak'ın hastalığı ne? Hangi hastalık sebebiyle istifa etti?

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın instagram hesabında yapılan istifa paylaşımı sonrası istifa edeceği iddia edildi. Peki Bakan Albayrak'ın istifa açıklamasında bahsedilen hastalığı ne? Berat Albayrak'ın hastalığı ne? Berat Albayrak hangi hastalık sebebiyle istifa etti? Berat Albayrak koronavirüse mi yakalandı? İşte detaylar...

Gündem 08.11.2020 - 20:08 08.11.2020 - 20:08

Berat Albayrak'ın istifa edeceği iddiası ve İnstagram hesabında yapıldığı iddia edilen açıklama doğrultusunda Berat Albayrak'ın hastalığı sebebiyle istifaettiği iddia edildi. Peki Berat Albayrak'ın istifa açıklamasında bahsedilen hastalığı ne? Berat Albayrak'ın hastalığı ne? Berat Albayrak hangi hastalık sebebiyle istifa ett? Berat Albayrak koronavirüse mi yakalandı?

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın son dönemde ve geçmiş dönemlerde bilindiği üzere devam eden bir hastalığı yok ancak açıklama sonra koronavirüse yakalanmış olabileceği iddia edildi.

Berat Albayrak'ın kronik bir hastalığı olabileceği ve bunun kamuoyundan saklandığı da iddialar arasında yer aldı.

Öte yandan eğitimci yazar Prof. Dr. Ali Seyyar Albayrak'ın istifasına ilişkin kaleme aldığı yazısında, istifa metninde sağlık sorunu olarak nitelendirilen hastalığın ruhsal olabileceğini verdiği örneklerle ve tahlillerle açıkladı.

YAZIYA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

Konuyla alakalı resmi bir açıklama henüz yapılmadı gelişmeler açıklamalar doğrultusunda aktarılacak.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@