Berna Laçin, bu kez Türk doktorlarını hedef aldı

Oyuncu Berna Laçin sosyal medya hesabından yaşadığı sağlık sorunuyla ilgili paylaşımda bulunurken Türk doktorlarını hedef alan bir iddiada bulundu.

Dosya 30.03.2019 - 14:55 30.03.2019 - 14:55

Tepki çeken sosyal medya açıklamalarıyla gündeme gelen dizi oyuncusu Berna Laçin yine dikkat çeken bir iddiada bulunarak, Türk doktorlarını zan altında bıraktı.

MEDİNE'YE İFTİRA ATTI

Geçtiğimiz yıl twitter hesabından "İdam çözüm olsaydı Medine toprakları tecavüzde rekor kırmazdı! Konuşturmayın şimdi beni! Bırakın artık bilim insanları, nörologlar, psikiyatrlar, psikologlar, toplum bilimciler, hukukçular el birliği verip çare üretsin. Devlet, tribün sesleriyle toplum inşa etmez!" diyerek İslami değerleri ve kutsal yerleri hedef almıştı. Bu açıklamaların ardından hakkında 'dini değerleri aşağılama' nedeniyle dava açılmış ve beraat etmişti.

BU KEZ DOKTORLARI HEDEF ALDI

Tepki çeken paylaşımlarına devam eden Laçin’in son paylaşımı doktorlar hakkında oldu. Ayağındaki bir sıkıntı nedeniyle bir süredir doktor doktor gezdiğini yazan Laçin, iki ayrı doktorun kendisine ‘bir de okutun’ dediğini iddia etti. Söz konusu iddiasıyla Türk doktorlarını hedef alan Laçin'e sosyal medya üzerinden tepki gelirken, iddiasını da ispatlaması istendi. Sosyal medyada yapılan yorumlarda Laçin'in asıl amacının doktorlar üzerinden, İslam'ı karalamak olduğu belirtildi.

Haber Vakti

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@