Galatasaray'ın ve Benfica ile Gedson için yaptığı görüşmeler olumsuz sonuçlanmıştı. Beşiktaş Gedson Fernandes ve takımı Benfica ile anlaştı.

Devre arası transfer döneminde henüz takıma takviye yapmayan ve önümüzdeki sezonun yapılanması için çalışan Beşiktaş, Gedson Fernandes’i kadrosuna katmayı hazırlanıyor.

6 MİLYON EURO'YA ANLAŞMA SAĞLANDI!

23 yaşındaki orta saha oyuncusu için kulübü Benfica ile görüşen siyah-beyazlılar, gelecek sezon için transferi bitirdi. Beşiktaş, Portekiz ekibiyle 6 milyon Euro karşılığında sıkıştı.

Formula 1 heyecanı Monako'da sürecek Formula 1 heyecanı Monako'da sürecek

YILDA 1.3 MİLYON EURO KAZANACAK

Ayrıca Portekizli orta saha oyuncusunun da siyah-beyazlılardan yıllık 1.3 milyon Euro alacağı öğrenildi. Sezonun ikinci yarısını başka bir kulüpte kiralık olarak geçirecek Gedson Fernandes, gelecek sezondan itibaren ise Beşiktaş formasını terletecek.

AHMET BULUT SİNYALİ VERMİŞTİ

Gedson Fernandes'in Türkiye temsilcisi Ahmet Bulut yaptığı açıklamada, "Galatasaray ve Benfica'nın Gedson için yaptığı görüşmeler durdu. Transfer gerçekleşmeyecek gibi gözüküyor. Başka bir kulüple görüşüyoruz. Gedson'un durumu yarın netleşecek." ifadelerinde bulunmuştu.