Bilim Kurulu Toplantısı Ne Zaman? Bilim Kurulu sınav açıklaması!

Bilim Kurulu ne zaman? Bilim Kurulu ne zaman toplanacak? Bilim Kurulu kararları! Bilim Kurulu son dakika! Koronavirüs açıklaması! İl bazında koronavirüs vaka sayıları!

Gündem 24.02.2021 - 11:00 24.02.2021 - 11:00

Normalleşme sürecinin 1 Mart itibari ile başlayacak olması Bilim Kurulu toplantısı tarihlerinin araştırılmasına sebep oldu. Bilim Kurulu ne zaman toplanacak? Bugün Bilim Kurulu toplantısı var mı? Bilim Kurulu sınav açıklaması!

BİLİM KURULU NE ZAMAN TOPLANACAK?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında gerçekleşen Bilim Kurulu Toplantısı, özellikle 1 Mart tarihi itibarıyla kısıtlamaların il bazlı olarak kaldırılacağı açıklaması ile birlikte alınacak kararlar bakımından büyük önem taşıyor. Normalleşme sürecine ilişkin ayrıntıların, Bakan Fahrettin Koca başkanlığındaki Bilim Kurulu Toplantısıyla beraber belli olması beklenirken, Bilim Kurulu'nun ne zaman toplanacağına ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.

KORONAVİÜRÜS AÇIKLAMASI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, il bazında 7 günlük Covid-19 vaka sayılarını açıklamıştı. Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, 8-14 Şubat haftasına ait il bazında Covid-19 vaka sayılarına yer vererek, "Son basın toplantımızda illerimizdeki vaka sayısını paylaşacağımızı belirtmiştim. Bundan sonra her hafta başında 7 günün vaka sayısını ilan edeceğiz. Yerinde karar dönemindeyiz" ifadesini kullanmıştı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@