banner29

İnternet kafeler kapalı kaldı, madencilik sayesinde kara geçti...

Kovid-19 salgınıyla kapanan internet kafeler kripto para madenciliğine yönelmeye başladı. Sayısız internet kafenin bu sektöre giriş yapması ekran kartı krizini tetikleyeceğe benziyor.

Bilim, Teknoloji 16.02.2021, 16:02
İnternet kafeler kapalı kaldı, madencilik sayesinde kara geçti...

Bir dönem dolu dolu her türlü oyun heyecanının yaşandığı internet kafeler salgının yayılmaması adına kapatıldı ve sessizliğe büründü.

Kripto para madenciliğine başladılar

Önemli yatırımlar yaparak internet kafe açan işletmeciler haliyle büyük sıkıntıya girmiş durumda. Bununla birlikte tam bir sistemin olması kripto para madenciliği fırsatını yaratıyor. Vietnam’da Star Computer adlı internet kafe elindeki sistemleri kripto para madenciliğine dönüştürmüş ve oldukça iyi gelirler elde etmeye başlamış.

Kripto dönüşüme katılma çağrısı

Asıl olarak bilgisayar sistemleri satıcısı olan internet kafe sahibi ayrıca önemli miktarda RTX 3080 ekran kartını da stoğa almış. Satıcı diğer kafe sahiplerine de çağrı yaparak kripto dönüşüme katılmalarını istiyor ve ücretsiz olarak yardım edecek.

Dünyada sayısız internet kafe var ve kripto paraların patlama yaptığı bu dönemde madenciliğe girişmek iyi bir fırsat olabilir. Böylece kapalı kalsa dahi dükkan içerisinde sürekli bir gelir elde etme sistemi çalışıyor olacak.

KAYNAK: DONANIMHABER, HABER7

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?