banner29

Tablet bilgisayar laptop başvurusu nereye ve nasıl yapılır? Acun Ilıcalı bilgisayar başvuru bilgileri

Acun Ilıcalı bilgisayar kampanyası başvurusu nereden, nasıl yapılır? Sorularının yanıtı merak ediliyor. TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı önderliğinde başlatılan Haydi Şimdi kampanyası yakaladığı başarı ile adından söz ettirdi. Pandemi nedeniyle uzaktan eğitim gören öğrencilere tablet ve bilgisayar yardımında bulunulacak. MEB bedava bilgisayar ve tablet başvurusu nereden, nasıl yapılır? Sorusunun yanıtı araştırılan konular arasında yer alıyor. İşte, Acun Ilıcalı bilgisayar kampanyası başvuru formu haberimizde... .

Bilim, Teknoloji 28.09.2020, 16:34
Tablet bilgisayar laptop başvurusu nereye ve nasıl yapılır? Acun Ilıcalı bilgisayar başvuru bilgileri

Yurt genelinde uzaktan eğitim seferberliği devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın başlatmış olduğu Haydi Şimdi laptop dağıtımı kampanyasının ardından çeşitli belediye ve kurumlardan da destekler peş peşe geliyor. BAYKAR'dan Esenler Belediyesi'ne, Milli Savunma Bakanlığı'ndan Tuzla Belediyesi'ne kadar birçok yer, öğrencilere bedava tablet ve laptop dağıtımı yapılacağını duyurdu. Milli Eğitim Bakanlığı'nın çatısı altında toplanacak olan bu tablet, laptop ve bilgisayarlar, maddi durumu iyi olmayan ve gerekli şartları taşıyan öğrencilere ulaştırılacak.

BEDAVA TABLET VE LAPTOP DAĞITIMI BAŞVURUSU NASIL VE NEREDEN YAPILIR?

Uzaktan eğitim sürecinde olan maddi yetersizliklerden dolayı derslerini takip etmekte zorlanan öğrenciler ve velileri, bedava laptop ve tablet kampanyaları başvurusu hakkında bilgi edinmeye çalışıyor. Kimi kurumlar doğrudan bedava tablet başvuru linki aracılığıyla başvuruları alırken kimileri ise MEB'e bağışlıyor. Konuyla ilgili olarak Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan son dakika açıklamaları geldi.

BEDAVA TABLET VE BİLGİSAYAR KAMPANYASI BAŞVURU ŞARTLARI NELER, KİMLER ALABİLİR?

Haberimizden, 2020 uzaktan eğitim bedava bilgisayar, tablet ve kampanyası başvuru ekranı, şartları hakkında bilgi edinebilir; kimlerin başvuru yapabileceğini ve diğer tüm detayları öğrenebilirsiniz.

İşte, bedava tablet, bilgisayar ve laptop dağıtımı kampanyası başvuru ekranı;

TABLET KAMPANYALARI

Bakan Ziya Selçuk, tablet kampanyaları hakkında şunları söyledi:

Türk milletinin genel bir kültürel kodu var. Herhangi bir afet, deprem sel olduğunda ya da bir ihtiyaç olduğunda hemen organize oluyorlar. Bu bizim çok güzel bir hasretimiz. Bu anlamda biz elimizden geleni yapıyoruz. Yapmakta vazifemiz. Bir yandan da ulaşamadığımız çeşitli nedenlerden dolayı durumlar oluyor. Biz bunu takdir ile izliyoruz. Ama asıl olan vazife MEB'in. Çok sayıda okul yapan, bağış yapan hayırseverimiz var. Bu bizim zaman geleneğin içerisinde sürdürdüğümüz bir şey. Şimdi de çeşitli belediyelerimiz, Konya Belediyesi 10 bin tabletten bahsetti. Bir çok kuruluş ve Kızılay'ın bir çalışması olacak.

Bizim derdimiz bütün Türkiye'yi online üzerinden eğitmek değil. Bu geçici bir durum. Biz bundan kısmen faydalanacağız ilerde ama bizim asıl işimiz yüz yüze eğitim. Bu çerçevede il ve ilçe müdürlüklerimize vatandaşımızın gönüllü katkısı olacaksa tabii ki başvurabilir. Gelecek hafta başlayacak olan Kızılay'ın çalışmasına da katkı sağlayabilirler. Bunların hepsi bizim kurumlarımız.

Yorumlar (158)
Büşra Doğan 6 ay önce
Tablet verebilirmisiniz Acun abi ihtiyacım var ebaya giremiyorum
Ahmet şiyar Varçin 3 ay önce
Bilgisayar bilişim okuyorum bilgisayara ihtiyacım var teşekkür ederim
Metin erdem 6 ay önce
#leptop verebilirmisini Acun abi benim ihtiyacım var çok hemde ebaya girecek telefonum yok
Huriye 5 ay önce
Benim 4 sinifa giden oglum icin leptop verebilirmisiz lütfen alacak durumum yok
Sibel çoban 6 ay önce
Denizli baklava oturuyorum bilgisayar ve tablet ihtiyacimiz var 3 tane çocuğum var
Murat 6 ay önce
Biz 4 kardeş okuyoruz babam çalìşmìyor ders yapacak televizyon bile yok ben liseye başladìm bize yardìm edin
Medine Hamdi 6 ay önce
Acun abi ben tek çocuğum ben eba canlı derslere girmekte zorlanıyorum rica etsem banada bilgisayar gönderebilirmisin
Sabriye Türköz 6 ay önce
iki kızım var biri 4. Sınıf biri 5.Sınıf ikisinin dersi aynı saatte giriyo çaresizim leptop yada bilgisiyar gönderebilirmisiniz çok ihtiyacımız var
Yasin aktaş 6 ay önce
Acun abi evde bilgisayar yok telefonla ebaya giremiyorum ben liseye başladım.kardesim ilk okula gidiyor Ankara Polatlı da oturuyorum
İlhan 6 ay önce
Bana bilgisayar verin nolur
İmran Ağca 4 ay önce
Acun bey kızımın okuluna gittim henüz bize bilgi verilmedi diyorlar pekala biz nereye müracaat edeceğiz nereden temin edeceğiz kızım imam hatip lisesi öğrencisi tapletimiz var lakin bozuk verimli çalışamıyor bir bilgisayar temin etmek istiyorum durumumuz müsait değil olsa zaten arayışa girmem Acun bey şimdiden teşekkürler
Nevroz babir 6 ay önce
Nevroz babir 2 çocuğum okula gidiyor tablet veya leptop ihtiyacımız var lütfen
Kamuran katar 6 ay önce
Acun abi ben ebaya girmekte zorlanıyorum bana bilgisayar yardımı verirseniz sevinirim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?