banner29

Xiaomi Mi Band 4 çıkış tarihi açıklandı!

Xiaomi’nin merakla beklenen yeni nesil akıllı bilekliği, son zamanlarda pek çok sızıntı ile gündeme geliyordu. Bu haberlerin ardından Xiaomi Mi Band 4 tanıtım tarihi ortaya çıktı.

Bilim, Teknoloji 05.06.2019, 20:35
Xiaomi Mi Band 4 çıkış tarihi açıklandı!

Xiaomi Mi Band 4, Çin’de ilk kez 11 Haziran’da piyasaya sürülecek, ancak önümüzdeki bir veya iki ay içinde dünyadaki diğer pazarlara da çıkış yapması bekleniyor. Satışa sunulması beklenen iki farklı model bulunuyor. Bunlardan biri standart model diğeri ise temassız ödemeler için NFC destekleyen model olması bekleniyor. Mi Band 3 ile aynı boyuta sahip olacağı konuşulan yeni model hap tasarımında ve 0.78 inç ekrana sahip olacak.

Kaynaklara göre yeni akıllı bilekliğin bataryasının 135 mAh olacağını, bunun 110 mAh kapasiteye sahip Mi Band 3 bataryasına kıyasla % 20’nin üzerinde bir ek kapasite olacağını iddia ediyor. Bluetooth 5.0 bağlantı desteği sunacak olan akıllı bileklik düşük enerji tüketim standardı için büyük destek olacak. Mi Band 3 ile karşılaştırıldığında eski model Bluetooth 4.2 standardını destekliyor. Ek olarak, Mi Band 4’ün Xiaomi’nin Xiao AI akıllı asistanıyla birlikte geleceği söyleniyor ve serideki önceki modellere kıyasla gelişmiş izleme özellikleri sunabileceği ayrıntılarda belirtiliyor. Tüm bu güncellemelerin yansıması sonucu, yeni nesil Mi Band 4, muhtemelen Mi Band 3’ten biraz daha pahalı olacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?