YouTube Premium nedir? Türkiye'de bugün kullanıma sunuldu...

YouTube Premium Türkiye'de kullanıcılara bugün itibarıyla resmen sunuldu. Kullanıcılar YouTube'a girdiklerinde artık bakın neyle karşılaşacaklar?

YouTube Premium nedir? Türkiye'de bugün kullanıma sunuldu...

Bir süredir yurt dışında kullanımda olan YouTube'un ücretli üyelik servisi YouTube Premium, Türkiye'de de kullanıma sunuldu. Bugünden itibaren yayınlanan bu özel servis ile kullanıcılar videoları reklamsız izleyebilecek, istediği videoları da telefonlarına veya bilgisayarlarına indirebilecek. YouTube'un hazırladığı özel içeriklere de erişim imkanı tanıyacak olan YouTube Premium, beraberinde Spotify'a dişli bir rakip olması beklenen YouTube Music ile geliyor. 

3 AY BEDAVA OLACAK

YouTube Premium servisini kullanmak isteyen kullanıcılar, ilk 3 ay hiçbir ücret ödemeyecek. Üç aylık sürenin sonunda ise kullanıcılar kendilerine uygun bir tarife seçip ücretli abone olarak kalmaya devam edebilecek. Ücret ödemek istemeyen kullanıcılar ise YouTube Premium aboneliğini sonlandırıp ücretsiz olarak YouTube'u kullanmayı sürdürecek. 

Peki YouTube, Premium servisi için kullanıcılarından aylık ne kadar ücret alacak? YouTube Premium ve YouTube Music servislerini içeren standart pakete üye olmak isteyen kullanıcılar, aylık 16,99 TL ödeme yapması gerekecek. Sadece YouTube Music uygulamasını kullanmak isteyenler ise 13,99 TL ödeme yapması yeterli olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5