Bir kıyamet planı: Denver Uluslararası Havalimanı!

Denver kentinde bulunan ve üstünde birçok teori üretilen havalimanı biraz araştırıldığında insanı ürpertici bilgilerin karşısına çıkartıyor. Kıyamet projesi olarak adlandırılan bu havalimanı içinde ne barındırıyor? Hakkında yürütülen teoriler neler? Neden bu kadar ön plana çıktı?

Dosya 29.09.2020 - 16:15 29.09.2020 - 16:15

Havaalanı denilince akla, yolcular, uçaklar, pistler, kontrol kulesi ve benzeri şeyler gelir. Fakat Denver Havalimanı denildiğinde aklımıza bunların hiçbirisi gelmemektedir. Sonradan ek bütçe ile eklenen 3.3 milyar dolar da dahil olmak üzere, toplam 5 milyar dolar bir para harcanmasına karşın yapımı için belirlenen ücret 60 milyon dolar gibi bir ücretti.

HAVALİMANININ HİKAYESİ...

Havalimanını anlatmadan önce, Denver kentini tanımlarsak:

Denver, Colarado eyaletinin en büyük kenti ve başkentidir. 1858 yılının Kasım ayında kurulan kent, adını Kansas Bölgesi Valisi Amerikalı siyâsetçi, asker ve avukat James W. Denver'dan almıştır. Denver'da 650 bin kiş iyaşamaktadır. 

Bölgede 1995'e kadar hizmet veren Stepleton Havalimanı o dönem dünyanın sekizinci, ABD'nin ise en büyük havalimanı olma özelliğini taşıyordu.

1995 yılında ise Denver Havalimanı'nın açılışı yapıldı ve Steplaton Havalimanı'nın yerine ise konut inşa edildi.

1995 yılından bu yana Denver ve çevresine hizmet veren havalimanı 140 km2 bölgeye yayılmıştır. Bu büyüklüğü tarif edersek; New York'ta bulunan Manhattan adasının iki katı, tek başına San Fransisco'dan daha büyük bir alandır. Havaalanının çatısı radarla saptanamaması ve içeride olan bitenin görülememesi amacıyla özel bir fiberglass maddeyle yapılmıştır.

Tüm bu bilgilerin çevresinde teorisyenler şu soruyu sormaktadır: 650 bin nüfuslu bir şehre zaten büyük bir havalimanı varken, daha büyüğüne gerek var mıydı?

HAVALİMANI İÇİNDE NE BARINDIRIYOR? TEORİLER NELER?

Bir kıyamet projesi olarak tanımlanan Denver Havalimanı, içinde birçok farklı yapıyı barındırmaktadır. Bu yapılar teorisyenler tarafından çeşitli olaylarla bağdaştırlmıştır. Bu olaylardan bazıları; Yeni dünya düzenini tasarlayan uzaylılar, Havaalanın altında Neo-Nazilerin merkezinin olması gibi daha birçok teoriyi kapsamaktadır.

Havalimanına yaklaşırken insanları ilk karşılayan garip yapılardan biri, İncil'de de geçen 'Mahşerin dört atlısı' olarak bilinen kıyamet alametlerinden birini temsil eden, 'soluk renkli bir at'tır. Bu atın gözleri kırmızı şekilde parlar ve vücudundaki bütün damarlar belirgin şekilde görülür. 4 ton 100 kilogram ağırlığında olan bu at 9 metre 80 santim yüksekliğe sahiptir. Luis Jimenez tarafından yapılan bu garip yapının temsil ettiği anlamı ise, açlık,kıtlık ve savaştır. Bu heykelin solgun ve damarlı vücudu ise bize salgın bir hastalığı belirtmektedir.

Barack Obama görevini sona erdirmeden önce bu havaalanında 2 adet tatbikat gerçekleştirmiştir. Bu tatbikatlardan birisi tüm hastaneler alarma geçirilerek yapılan biyolojik saldırı tatbikatıdır. 

Havalimanının hemen iç girişinde sizi masonlar tarafından yaptırılmış bir taş karşılıyor. Bu taş aslında bir belge ve üzerinde içindeki kapsülün 2094 senesinde açılması gerektiği yazıyor. 

Havaalanına kuşbakışı bakıldığında büyük bir gamalı haçı andırdığını görebilirsiniz. İşin en önemli kısmı,neden İngiltere kraliçesinden tutun da amerika başkanlarına kadar dünya liderleri bu havaalanının dibinden yer satın aldığıdır.

Havaalanının çatısı radarla saptanamaması ve içeride olan bitenin görülememesi amacıyla özel bir fiberglass maddeyle yapılmış.Ve büyük bir titizlikle korunuyor.

Havalimanının içinde biraz yürüdükçe, karşımıza çıkan tablolara bakıldığında; Kırık dökük binalar ve bir kaos ortamı olduğu görülmektedir. Fakat cesetlerde kan yok ve askerdeki gaz maskesinden dolayı bu yok oluşun bir biyolojik saldırı olduğu anlamını çıkartabiliriz.

Tablonun altındaki mektubun çeviri aynen şöyle;

"Bir zamanlar başka dünyalara özlem duyan küçük bir çocuktum. Artık çocuk değilim,çünkü korkuyu öğrendim,ve nefret etmeyi. Ne trajiktir düşmanlarla ve darağacı urganlarıyla yaşayan bir gençlik. Ama hala inanıyorumki, bugün sadece uyuyacağım, çocuk olarak uyanacağım tekrardan,ve gülüp oynamaya başlayacağım."

Pek çok sırları tablolarında ve devasa yeraltı tünellerinde barındıran bu havalimani yıllar önce inşaa edildiğinde bu mesajlar kime ne için verildi bilinmez ancak Amerikan halkı o tünellerde Reptilyan ırkı yaşadığına inanır.

Aslında Amerikan halkının neden böyle bir şeye inandıklarına şaşırmamak gerekir. Zira söylentilerden fazlasını bu gizemli havalimanı fazlasıyla vermektedir.

İçinden binlerce anlam çıkarılabilecek bu havalimanı ne için var? İnsanoğlunun nüfusunu azaltmak için kullanılacak biyojik silahlar için bir sığınak mı? şüphesiz ki bunu bekleyerek göreceğiz. Ancak dünyamızın ve insanların üzerinde denenen oyunlara seyirci kalarak değil, çekişmelerimizden ve kutuplaşmalarımızdan kurtulup oyunu kuran kişiler olarak engel olabiliriz.

REPTİLİANLAR NEDİR? NASIL ORTAYA ÇIMIŞTIR? NASIL GÖRÜNMEKTEDİR?

Reptilianlar, Filmlere, yazı dizilerine, belgesellere, kitaplara konu olmuş, kimilerine göre bir ırk olduğu kabul edilmektedir. Reptilianların, fantastik görünüşleri ve bu görünüşün tarifleri kulağa ve göze çok hoş görünmese de asıl ürkütücü olan şey huylarının olduğu söylenmektedir.

Reptlianların, sürüngenimsi varlıklar olduğu teorisyenler tarafından söylenmektedir.

Uzun kafa tasları, kocaman renkli gözleri ve kilitlenen bakışlar, dört parmak el ve ayakları, hafif kambur iskelet sistemleri ve kalın tırtıklı ve sürüngenimsi bir derileri vardır. Vücutlarını istedikleri şekle ve görüntüye dönüştürebildikleri söylenmektedir.

Uzaylılar tarafından kaçırıldığını kötü muameleye uğradığını iddia edenlerin, açıklanamayan garip olaylara maruz kalanların söylemleri ile oluşturulan bu tasvir ilk kez ‘ufoloji’ alanında kullanılmıştır. Ve sonrasında insanoğlunun dış dünyaya olan merakıyla dallanıp budaklanmış bir araştırma ve gözlem konusu halini almıştır.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@