Bülent Ersoy'un babası Fikret Erkoç hayatını kaybetti

Bülent Ersoy'un eylül ayında evinde düşerek hastaneye kaldırılan babası Fikret Erkoç, hayatını kaybetti.

Aktüel 05.10.2021 - 11:26 05.10.2021 - 12:17

Bir ay önce evinde düşerek apar topar hastaneye kaldırılan Bülent Ersoy'un babası Fikret Erkoç'tan acı haber geldi.

BABASINI KAYBETTİ 

Tedavisi hastanede devam ederken Fikret Erkoç'u bir an olsun yalnız bırakmayan ünlü sanatçı, babasının ölüm haberiyle yıkıldı.
3Bülent Ersoyun babası Fikret Erkoç yaşamını yitirdi

TV8'de yayınlanan 2. Sayfa programının haberine göre, sahte PCR testinden dolayı ekibi Kıbrıs'ta tutuklandığı için zor günler geçiren Diva'nın 17 Eylül'de hastaneye kaldırılan babası bu sabah vefat etti.

ACI HABERİ BÖYLE DUYURDU 

Aldığı ölüm haberiyle yıkılan 69 yaşındaki Bülent Ersoy ise sosyal medya hesabından babasının ölüm haberinin yer aldığı bir paylaşımı yayınladı.

GEÇTİĞİMİZ YIL DA ANNESİNİ KAYBETMİŞTİ 

Öte yandan geçtiğimiz nisan ayında annesi Necla Poyraz'ı kaybeden Bülent Ersoy, Ersoy, "Annem öldü, annesiz kaldım. Bir evlat kaç yaşında olursa olsun annesinin çocuğu. Anne bambaşka bir şey. Allah hepimize ömür versin, anacıklarımıza inşallah" demişti.

GÖZYAŞLARINI TUTAMAMIŞTI 

Show TV'de yayınlanan ve jüri üyesi olduğu TV programında duygusal anlar yaşayan ve ilk kez duygularını dile getiren usta sanatçı, annesinin kendisi için yerinin bambaşka olduğunu vurgularken, gözyaşlarına hakim olamamıştı.

"ANNE BEN DE GELECEĞİM" 

Diva, "Ben tek başımayım. Çocuğum yok, kimsem yok. İnsanları mutlu etmek istiyorum. Anacığıma ‘Anne ben de geleceğim, yalnız kalmayacaksın burada’ dedim."

"70 yaşımdayım ama yine ana, yine baba hep olmalı. Annemi çok özlüyorum" açıklamasında bulunmuştu. Bülent Ersoy’un yaşadığı acı ve gözyaşları, stüdyodaki herkesi derinden etkilemişti.

Yorumlar