Canlı yayında dikkat çeken çağrı: Çocuklarınızı ve Mehmetçiği aşılamayınız!

Türkiye'nin gündem belirleyen programı Derin Gerçekler'de İngiltere ve ABD'de açılan ceset toplama tesisi ihaleleri gündeme getirildi. Şüpheli bulunan ihaleler hakkında, 'Madem aşı güvenli neden böyle bir önlem alınıyor?' sorusu soruldu. Çocuklara ve askerlerimize aşının bulaştırılmaması vurgusunda da bulundu.

Gündem 05.07.2021 - 17:20 05.07.2021 - 17:20

Habervakti genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu Abdurrahman Dilipak'ın açıklamalarda bulunduğu Türkiye'nin gündem belirleyen programı Derin Gerçekler'de konuşulmayanlar konuşuldu.

LONDRA'DA GİDİLEN İHALE VE ABD'DE YAPILAN ÇALIŞMA ŞÜPHE UYANDIRDI

İngiltere'nin başkenti Londra'da yapılan 6 milyon sterlin değerinde 4 yılı kapsayacak ceset depolama alanları için ihale yapıldı. Kriz yönetimi ve kaos planları olunduğunu belirten Deniz, 'Aşırı ölümlerin olma ihtimali üzerinden böyle bir ihale yapıldı.' vurgusunda bulundu. Deniz'in açıklamalarına destek veren Dilipak, ABD'de de ölen insanları gübreye dönüştürmek için bir çalışma yapıldığını söyledi. Deniz ihaleyle ilgili son olarak ''Aşı koruyorsa ve bundan dolayı insanlar sağlığına kavuşacaksa bu tür tedbirleri almanın anlamı ne?' açıklamasında buluındu.

DİLİPAK: BÖYLE GÖZÜ KAPALI GİRİLEMEZ

Yeniçağ yazarı Arslan Bulut'un aşıyla ilgili ''Mehmetçiklere ve çocuklara bulaşmayın!'' başlıklı yazısının altına imza attığını vurgulayan Dilipak, ''Eğer askerlerinizi böyle bir tehlikenin altına sokuyorsunuz. Düşmanın topyekün kazanamayacağı bir başarıyı altın tepsiyle sunmuş olursunuz. Böylesine belirsizliklerle dolu cinayet senaryosuna böyle gözü kapalı girilemez.'' ifadelerini kullandı.

DİLİPAK VE DENİZ'DEN ÇAĞRI: LÜTFEN BU CİNAYETE ALET OLMAYILIM

Gündeme getirilen konuların ardında Dilipak ve Deniz, Milli Savunma Bakanı, Genelkurmay Başkanı, İçişleri Bakanı'na 'Bir takım yorumlar ve iddialar sözkonusu. Lütfen bu duruma kulak verilsin. Kamuoyu bilgilendirilsin. Bu iddialar umarız gerçek değildir ve inşAllah biz yanılıyoruzdur ancak ortaya konan iddialara da sessiz kalınamaz. Eğer varsa Bu komploya milleti sürüklemeyelim. Bizim askerlerimizi manyetik kurşunların hedefine koymayalım.' ifadeleriyle çağrıda bulundular...

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@