Cemal Hünal'ın rahatsızlığı ne? Cemal Hünal, Survivor'dan neden diskalifiye oldu?

TV8'de yayınlanan Survivor'dan diskalifiye olan dizi oyuncusu Cemal Hünal'ın rahatsızlığı ne? Cemal Hünal neden diskalifiye edildi?

Aktüel 22.01.2021 - 14:08 22.01.2021 - 14:08

TV8'in merakla izlenen yarışma programı Survivor'da yer alan dizi oyuncusu Cemal Ünal'ın rahatsızlığı ve neden diskalifiye olduğu merak konusu oldu. Cemal Hünal'ın sağlık sorunları gerekçesiyle diskalifiye edildiği belirtilse de sağlık sorunu açıklanmadı.

ILICALI: YARIŞMACININ SAĞLIĞINI RİSKE ATAMAM

Programın yapımcısı Acun Ilıcalı, Cemal Hünal hakkında, ''Kötü bir haber konseyi değil bu. Konumuz yarışmacılarla alakalı. Cemal'in fiziksel olarak Survivor performansı sırasında bazı problemleri oldu. Bu problemleri 10 gündür doktorumuz inceliyor. Bunun sonunda da son üç gündür önce 'sarı alarm' dedi, sonra 'çok iyi görmüyorum' dedi. Bugün itibarıyla geldiği durum açıkçası pozitif değil. Bizim için en önemli şey sizin sağlığınız. Ben riskten korkmam ancak risk almadığım şey yarışmacılarımızın sağlığı, Cemal Hünal'ın Survivor'a devam etme şansı bulunmuyor. Cemal'in belinde özellikle sıkıntı olduğu ve asla zorlanmaması gerektiğini doktorlarımız söyledi" ifadelerini kullandı.

CEMAL HÜNAL'IN RAHATSIZLIĞI NE?

Ilıcalı'nın yaptığı açıklamada Cemal Hünal'ın bel rahatsızlığına vurgu yapması, akıllara 'bel fıtığı' rahatsızlığını getirdi. Yapılan yorumlarda Hünal'ın yüzde 99 bel fıtığı nedeniyle yarışmaya veda ettiği belirtiliyor.

Yorumlar