CHP'li Ahmet Akın 'elektrik kesintisi' hakkında konuştu! Akıllara Dilipak geldi!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, "Kent merkezlerinde meydana gelen uzun süreli kesintiler, sıcaklık değerlerinin sıfırın altına indiği dondurucu soğuklarda ısınma sorunlarına neden olmuştur." ifadesini kullandı. Bu ifadelerin ardından, Abdurrahman Dilipak’ın Elektrik kesintileri öngörüsü gerçekleşiyor mu? sorusu akıllara geldi.

Gündem 28.01.2021 - 23:39 28.01.2021 - 23:39

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, "Kent merkezlerinde meydana gelen uzun süreli kesintiler, sıcaklık değerlerinin sıfırın altına indiği dondurucu soğuklarda ısınma sorunlarına neden olmuştur." ifadesini kullandı. Son 10 günde en az 23 il ve 43 ilçede uzun süreli elektrik kesintileri yaşandığı savunan Akın, elektrik kesintilerinin Marmara, Ege, Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde yoğunlaştığını belirtti.

Bu ifadelerin ardından ise "Abdurrahman Dilipak’ın Elektrik kesintileri öngörüsü gerçekleşiyor mu?" sorusu akıllara geldi.

Akın, yaptığı yazılı açıklamada, ülke genelinde özellikle son 10 gündür sıcaklık değerlerinin sıfırın altına indiğini hatırlattı. Kış koşullarında, ülke genelinde dağıtım hatlarından kaynaklı uzun süreli elektrik kesintilerinin vatandaşı mağdur ettiğini ileri süren Akın, bu kesintilere ilişkin bir rapor hazırladığını aktardı.

Akın, raporunda Türkiye genelinde özellikle 11 Ocak'tan sonra dondurucu soğuk havanın etkisini göstermesiyle birlikte sıcaklık değerlerinin sıfırın altında eksi derecelere düştüğünü ve bu dönemde dağıtım şirketlerinin altyapı yatırımlarından kaynaklı uzun süreli elektrik kesintilerinin vatandaşları elektriksiz bıraktığını kaydetti.

Abdurrahman Dilipak’ın bu konuya çok önceki bir tarihte dikkat çeken yazısında ise şu ifadeler vardı:

“Birileri bu 5G ve Covid perdesi arkasında gelişen büyük fitnenin sanki farkında değil. Yakında o siber altyapılar ve elektrik sistemleri üzerinden büyük bir kilitlenme yaşanacak. ABD’de test ettiler, Pakistan’da yaşandı. Türkiye’de İstanbul ve Anteb’e dikkat! Yine Anadolu’da, İzmir, Urfa, Hatay, Maraş, Kilis, Tarsus, Antalya, Muğla, Denizli, Manisa, Rize, Artvin’e dikkat. (Bakınız, İslam geleneğinde Fiten bahsi ile ilgili rivayetler, Yuhanna vahyi, Tevrat ve İncil’deki kıyamet teolojisi ile ilgili mekanlar, Gog / Magog, Mehdiyyet ve Mesihiyet, Deccal, kıyamet savaşı, Emanet sandığı vd). Gözleri FED, DSÖ ve paradan başka bir şey görmeyenlere, mal ve makam peşinde sarhoş gibi seğirtenlere, bunları anlatsan da anlatmasan da bir! Onlar bunları görmek, duymak, bilmek istemiyorlar. Yakında başımıza ‘taş yağar’sa şaşmayın. Bakarsanız, Şeytanın askerleri, Kudüs ve Mekke’ye saldırmışlar. Yecüc-Mecüc gibi, yeraltında hazırlanan, Şeytanın insanımsı ordularına karşı bizimkiler, eli böğründe bekliyorlar. Oysa İHA ve SİHA’larla bunlarla başetmek mümkün değil. 5G bize değil, onlara hizmet edecek. Genomik’lere gelince, insan, makine ve bilgisayar networku üzerinden, nesnelerin iletişimi ile Şeytan, Süleyman aleyhisselamın rahmani tasarrufunu tersine çevirerek, Yecüc-Mecüc’ün ‘Hulul’üne kapı aralayacak yeni bir yolu denemeye çalışıyor sanki!" demişti.

Türkiye Havadis

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@