CHP'li Şişli ve Kadıköy Belediyesi'nden 'eşcinsel çocuklar' propagandası!

CHP'li Şişli ve Kadıköy Belediyesi bünyelerinde faaliyet yürüten Şişli LGBTİ Meclisi ve Kadıköy Kent Konseyi LGBTİ+ Meclisi yayınladığı afişlerde 23 Nisan Çocuk Bayramı üzerinden 'eşcinsel çocuklar da var' diyerek eşcinsellik propagandası yaptığı ortaya çıktı.

Dosya 24.04.2020 - 15:48 24.04.2020 - 15:48

Eşcinsellik propagandalarıyla öne çıkan CHP'li belediyeler çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Şişli Belediyesi ve Kadiköy Belediyesi bünyelerinde faaliyet gösteren Şişli LGBTİ Meclisi ve Kadıköy Kent Konseyi LGBTİ+ Meclisi, 23 Nisan Çocuk Bayramı paylaşımlarında eşcinsellik propagandası yaptı.

TÜRKİYE'DEKİ EŞCİNSEL DERNEKLER KÜRESELCİLER VE CHP'Lİ BELEDİYELERCE FONLANIYOR

Küreselcilerin dünya nüfusunu azaltma politikalarından biri olan 'eşcinselliği yaygınlaştırma' faaliyetleri Türkiye'de de artarak devam ediyor. Yurt dışı fonlardan yararlanan eşcinsel dernekler, aynı zamanda da CHP'li belediyelerin himayesi altında çalışmalarını yürüterek insanların eşcinselleşmesi için olağanüstü bir çaba sarfediyor. İnsanın doğasına aykırı bir yaşam tercihi olan eşcinselliğin, bir hastalık ve zevk düşkünlüğü olmadığını iddia edip, eşcinselliği normalleştirmeye çalışması bir yandan da kamuoyunun tepkisini çekmeye devam ediyor.

ÇOCUKLAR ÜZERİNDE EŞCİNSEL ALGISI OLUŞTURMAYA ÇALIŞTILAR

23 Nisan Çocuk Bayramı'nı gerekçe gösteren Kadıköy Kent Konseyi LGBTİ+ Meclisi, LGBT-İ'li çocukların olduğunu öne sürerek bir etkinlik başlattı. Etkinlikte eşcinseller çocukluklarına ait fotoğrafları paylaştı. Söz konusu etkinlik paylaşımında, ''Bugün 23 Nisan, yok sayılan, baskı, şiddet ve zorbalıkla yüzleşen 'onarım terapisi' adı altında istismara maruz bırakılan LGBTİ çocukların da bayramı. #lgbtiçocuklarvardır ve yalnız değildir demek için bu etiketi kullanarak 17:00'da çocukluk fotoğrafını paylaş. Lubunya'' ifadeleri kullanıldı.

İşte o skandal görsel:

DOĞU PERİNÇEK TEPKİ GÖSTERDİ

Yaşanan gelişmelerin ardından Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, HaberTürk canlı yayınında CHP'li belediyelere sert bir tepki gösteri.

HaberVakti

Yorumlar (5)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@