CHP'lilerin grubunda ihanet dolu yazışmalar!

CHP ile HDP arasındaki örtülü ittifak ile ilgili her gün yeni bir kanıt ortaya çıkmaya devam ediyor.

Seçim 2019 30.03.2019 - 14:03 30.03.2019 - 14:03 Bülent Deniz

HDP ile ittifak yapan, destek karşılığında başkan yardımcılığı ve meclis üyeliği gibi görevlere HDP'nin istediği isimleri getirmeyi planlayan CHP'nin kirli planı deşifre oldu.

HDP İLE BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun strateji toplantısına katıldığını belirten bir partili WhatsApp grubundaki partililere İmamoğlu'nun kendilerine ''HDP ile ittifak içindeyiz. Kazandığımız ilçeleri birlikte yöneteceğiz.'' ifadelerini kullandığını belirtiyor.

PARTİNİN ANAHTARINI PKK'YA VERDİNİZ

Yapılan ittifak açıklamasının ardından bir partilinin ''Partinin anahtarını PKK'ya verdiniz'' şeklindeki tepkisine parti görevlileri tarafından skandal cevaplar veriliyor.

APO GELSİN YÖNETSİN

Tepki gösteren partiliye yazılan cevaplar, Erdoğan düşmanlığının Atatürk'ün kurduğu CHP'yi nasıl bir konuma getirdiğini gözler önüne seriyor. Bir partili gruptaki tartışma ile ilgili ''Gerekirse Apo gelsin yönetsin Silivri'yi. Ama İstanbul'u biz alacağız'' şeklinde skandal ifadeler kullanıyor.

KANDİL'DEKİLER GELSİN

Başka bir partili ise eleştiriye ''Dağdakiler mi gelsin yönetsin AK Parti'mi derseniz, dağdakiler hatta Kandil'dekiler gelsin yönetsin'' şeklind einanılmaz ifadelerle cevap veriyor. 

İşte o ihanet yazışmaları...

SuperHaber

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@