'Çocuk haczi ve genç evlilik sorununa karşı 4 maymunu oynamayın'

Dünya Çocuk Hakları Derneği ve Türkiye Aile Birliği Başkan Yardımcısı Eğitimci Fatma Sevim, "Çocuk haczi ve genç evlilik sorununa karşı 4 maymunu oynamayın!" çağrısında bulundu.

Gündem 25.07.2021 - 13:51 25.07.2021 - 14:01

Dünya Çocuk Hakları Derneği ve Türkiye Aile Birliği Başkan Yardımcısı Eğitimci Fatma Sevim'den yetkililere bir dizi çağrı geldi.

İşte Sevim'in söz konusu çağrısı:

"Çocuk haczi ve genç evlilik sorununa 4 maymunu Oynamayın!"

Genç Evlileri “Genç Evlilikleri teşvik yerine cezalandırmak; fıtratla, Allah’la savaşmaktır”

Dünya Çocuk Hakları Derneği ve Türkiye Aile Birliği Başkan Yardımcısı Eğitimci Fatma Sevim; “Çocuk ve kadın hakları savunucuları geç değil genç evlenenlerin teşvik yerine cezalandırılmasına ses etmiyor ama burada asıl mağdur olan kadın ve çocuklardır. Kadınlar eşlerinden, çocuklar babalarından ayrı bir bayram yaşıyor. Çocuklar bu durumdan dolayı travma geçiriyor. Çünkü babaları tecavüzcüler koğuşunda. Bu anlayış fıtratla, Allah ile savaşmaktır. Çocuk üzerinde travmadır, çocuğa şiddettir, çocuk istismarı insanlık suçudur. Hayvan hakları alelacele çıkarılıyor da neden 89 yıldır uygulanan ve cinayetlere şiddete sebeb olan çocuk haczi çözülmüyor?  ÇOCUKLARIMIZ MAL DEĞİL; CAN, ama vekillerin hayvan kadar değer vermemesi bizi kahrediyor. 

İfsat yasaları ve adaletsiz uygulamalar mağdurları devletine düşman ediyor... 

Bu feminizme gençlerimizi kurban etmektir. Çocuk haczi, 6284 Sayılı Kanun yüzünden zaten gençler evlenmekten korkar olmuş. boşanmalar %33 lere dayanması, evlilik yaşı oranlarının düşmesi, sapkınların faaliyetlerinin yasaklanmaması geleceğimiz ve millî güvenliğimiz için bir tehdittir. 

MACARİSTAN KADAR OLAMADIK. 

Macaristan'da hem sapkınlık yasak, hem de evlilik teşviki var. 89 yıldır uygulanan genç evliliğin yasaklanması bir nevi sapkınlığa teşviktir. İnsanlığın geleceği ve devlet için de bir tehdittir... Evlilik yaşı geçtikten sonra evlilik de zorlaşmaktadır, zaten asgari ücret ile evlenmesi zor. 

Evlendirin emri gereği #Soykırım suçu işlememek için çünkü evlenmemek soyun devam etmemesidir. 

Ailesiz Cinsiyetsiz ahlaksız toplum projelerine karşı gelin #EvlilikSeferberliği hatta geç evlenme  #GençEvlen seferberliği başlatalım fuhşa serbestlik verip, aynı yaşta evlenene teşvik yerine ceza uygulanırsa bu fuhuş lobisini sevindirir” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@