Cuma namazında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile karşılaşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu yaşadıklarını bir yemekte Sözcü yazarı Aytunç Erkin'e anlattı.

İstanbul'da yoğun kar yağışı sırasında yabancı büyükelçi ile balıkçıda yemek yemesi tartışma konusu olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu bu kez bir gazeteci ile yemek yedi.

Sözcü yazarı Aytunç Erkin bugün o yemekten notları köşesinde okurları ile paylaştı.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü önünde canlı bomba şüphelisi etkisiz hale getirildi Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü önünde canlı bomba şüphelisi etkisiz hale getirildi

"Neyse ki kar yağmıyordu" diyerek ve yemek için balıkçıya gitmediklerini not düşerek sözlerine başlayan Aytunç Erkin, İmamoğlu'nun anlattığı bir anektodu da okurları ile paylaştı.

Erkin, İmamoğlu'nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la bir cuma namazında karşılaştıklarını anlattığını belirterek İBB Başkanı'nın şu sözlerine yazısında yer verdi;

“Namaz kılıyorum ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da geldiğini söylediler. Namazdan sonra bir odada sohbet edildi. Başkaları da vardı. Ben konuşmadım. Yaklaşık 40 ceviz kırdım ve yedim. Sonra da ayrıldık.”