Cüneyt Zapsu: DSÖ'nün başındaki isim lider gibi davranmadı!

İş adamı Cüneyt Zapsu, 2021 yılı için bulunduğu temenni mektubunda DSÖ'yü eleştiren ifadeler kullandı.

Dosya 01.01.2021 - 17:11 01.01.2021 - 17:11 Bülent Deniz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski danışmanlarından ve AK Parti'nin kurucu isimlerinden olan ünlü iş adamı Cüneyt Zapsu, Türkiye ve dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu. Paylaştığı son açıklamada da DSÖ'nün korku yaymasını eleştiren Zapsu, kadın cinayetlerine değindi.

LİDER GİBİ DAVRANMADI

Kamuoyuyla paylaştığı yazılı açıklamada Zapsu, ''DSÖ'nun başındaki beyefendiden 'her liderin olması lazım geldiği gibi' moral ve şevk verici olması beklenirken, kendisi tutup yeni sene hediyesi olarak daha bu bir şey değil, çok daha kötüleri gelecek" diyebiliyor... Böyle bir dünyada, daha önce de anlatmaya çalıştığım gibi, Covid, en büyük bedelini süratle almaya başladı. Zaten uzun süredir bozulmaya yüz tutmuş Ruh sağlığımız bozuldu, ve bozulmaya da devam ediyor.'' ifadelerini kullandı.

ZAPSU DERİSİNİN ALTINA TAKTIRDIĞI ÇİPLE DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Basına kapalı bir şekilde gerçekleştirilen Davos zirvelerinin daimi katılımcıları arasında yer alan Zapsu, 2018 yılında Davos'tan yaptığı açıklamada derisinin altına çip taktırdığını ve sağlık durumunu oradan kontrol ettiğini açıklamıştı. Bu açıklama epey ses getirmişti. Özellikle 'insanlara zorla çip takılacak ve kontrol edilecek' tezini ortaya atanları memnun etmişti.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@