Dilipak'tan mRNA aşısından zarar görenlere çağrı: Mahkemeye başvurun! Dilipak'tan mRNA aşısından zarar görenlere çağrı: Mahkemeye başvurun!

Youtube üzerinden yayın yapan Naime Akbin'in programına katılan Abdurrahman Dilipak, Hrant Dink ile olan anılarını anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

'HRANT DİNK ÖLMEDEN ÖNCE SON RÖPORTAJINI BENİMLE YAPTI'

Youtube üzerinden açıklamalarda bulunan Dilipak, ''Hrant konuşmaya başladı, benim gardım yerle bir oldu. Çünkü Hrant kendi özeleştirisini yapıyor. İdeal bir toplum düzeni için nasıl bir ortak geleceğimiz olabilir. Ermeniler, Osmanlı ve cumhuriyet nerede yanlış yaptı. Bunları konuşuyor. O bitti, sözü bana verdiler. Ben tüm konuşmalarımı bir kenara bırakıyorum. Hrant'ın bıraktığı yerden devam ediyorum. Ben kendi penceremden kendi hikayemi anlatacağım. Tartışma bekleniyordu. Televizyonlarda anons da oldu, haber de oldu. İkimiz de program bittikten sonra kalktık. Orada kucaklaştık ve bir daha ayrılmadık, ölene kadar. Ölmeden önce haksızlığa uğradığında son röportajını benimle yaptı. Gözyaşları içinde... Benim arkadaşımdı. Bu ülke bizim. Bizim feda edecek tek bir insanımız yok.'' ifadelerini kullandı.