Dilipak uyardı: İnsanlık ölüyor, diri olması gereken yanımız...

Usta yazar Abdurrahman Dilipak, Derin Gerçekler'de kritik uyarılarda bulundu. Dilipak, 'Derdimiz insanlığın ölmemesi, insanlık ölüyor. Mücadelemiz mazlumların yanında savaşırken şehit olmak' ifadelerini kullanarak dikkatleri farklı bir yöne çekti.

Dosya 22.10.2019 - 18:52 22.10.2019 - 18:52

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu usta yazar Abdurrahman Dilipak'ın gündemi yorumladığı Türkiye'nin gündem belirleyen programı Derin Gerçekler'de çok önemli konular konuşuldu.

ALLAH'IN İPİNE SIKI SIKI TUTUNURSAK...

'Benim derdim insanlığın ölememesi' diyen Dilipak, ''İnsanlık ölüyor. Yani Hollanda'da esrar içenler için etrafta polis bekliyor, orada ölen insanlık. Liman etrafındaki fahişeler, orada ölen insanlık. Tayland'da kaçırılan çocukları satılıyor, orada ölen insanlık. Ve bizim derdimiz olması gerekiyor bu. Sadece bunu Afrin'e Ayn el Arab'a Münbiç'e sıkıştırmamalıyız. Bizim diri olması gereken yanımız ölüyor. Buna karşı çözüm üretmiyorsanız, burada kazanacağınız zaferler daha büyük bir zafere gebe değilse bir anlamı yok. Eğer biz Allah'ın ipine tutunursak Allah zalimleri bizim elimizle cezalandırır ve yardım eder.'' açıklamasında bulundu.

AMANTÜ'YÜ SORGULARSANIZ TÜRKİYE'NİN YÜZDE 55'İ MÜSLÜMAN...

'Bugün bir üniversite mezunu ilahiyat bitirmediyse Amentü'yü bile bilmez'' diyen Dilipak, ''Türkiye'de eğer Amentü'yü sorgularsanız, yapılan araştırmaya göre Türkiye'de Müslümanlarının oranı %55'tir. Geri kalan %45 yaşıyor mu acaba? Kansız savaşlar var, beynini emiyor insanın, sadece nefes alıp veriyor. Bizim tek bir savaşımız var, o da şeytan ve askerleriyledir.'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar