Dilipak ve Deniz'den AK Parti Kongresi ve Kürşat Ayvatoğlu hakkında flaş ifadeler!

Pazartesi akşamlarının klasiği Derin Gerçekler programı, Genel Koordinatörümüz Bülent Deniz’in sunumu ve Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak’ın yorumlarıyla, Dünya ve Türkiye gündeminin nabzını tuttu. Programda; özellikle iç siyasette AK Parti Kongresi ve kongre sonrası 2023 hedefiyle değişen MYK kadrosu ve değişmesi beklenen kabine kadrosu konusu ele alındı. Ayrıca son günlerin manşetten düşmeyen ismi Kürşat Ayvatoğlu olayını da değerlendiren ikili çok çarpıcı ifadeler kullandı. İşte Dilipak ve

Dosya 30.03.2021 - 22:31 30.03.2021 - 22:31

Pazartesi akşamlarının klasiği Derin Gerçekler her Pazartesi canlı olarak izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.

Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak'ın yorumunda ve Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz’in sunumunda gündemi değerlendiren ikili yine çok çarpıcı ifadeler kullandı.

AK Parti'nin, kongreyle birlikte 2023 hedefini, değişen MYK kadrosunu ve değişmesi beklenen Kabine kadrosunu masaya yatıran Dilipak ve Deniz, son günlerin en çok konuşulan ismi Kürşat Ayvatoğlu hakkında da flaş ifadeler kullandı.

Dilipak, uyuşturucu konusunun çok önemli bir mesele olduğunu söylerken sözlerine şöyle devam etti: "Eğer bunun önüne geçilmez ise; İstanbul Sözleşmesi gibi aileleri tehdit edecek bir unsur haline gelir." dedi.

İşte Derin Gerçekler programının konuya ilişkin olan bölümünün bant kaydı:

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@