banner30

banner29

24 kez ceza yiyen esnaf Erkan Cinbir: 3. kapanma döneminde hepiniz batacaksınız

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde 'maskesiz girilebilir' yazısı asarak restoranında müşteriye yemek yediren ve 24 kez ceza kesilen esnaf Erkan Cinbir sosyal medyadan esnaflara seslenerek, ''3. kapanma döneminde hepiniz batacaksınız'' ifadelerini kullandı.

Dosya 02.06.2021, 16:15 02.06.2021, 16:29
24 kez ceza yiyen esnaf Erkan Cinbir: 3. kapanma döneminde hepiniz batacaksınız

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde 'maskesiz girilebilir' yazısı asarak restoranında müşteriye yemek yediren ve 24 kez ceza kesilen esnaf Erkan Cinbir yine gündem oldu.

'İŞ YERİME ASTIĞIM YAZIYI HEPNİZ ASIN'

Tüm esnafın batacağını öne süren Cinbir, ''1.5 yıldır verdiğim mücadele malum.. Ülkemizdeki tüm esnaflara seslendim beni dinleyen olmadı, bu yasaklar yıllarca sürecek ve 3. kapatma döneminde hepiniz batacaksiniz. Artik Biran önce uyanin yoksa bu son şansınız. Bnm işyerime astigim bu yazıyı hepiniz iş yerinizin girişine asin...'' ifadelerini kullandı.

İşte o yazı:

Yorumlar (2)
Bilal 3 hafta önce
"Askeri hizmetlerin görülmesi ve acele hallerde kamu düzeni ve kamu güvenliğinin korunması için kanunla gösterilen istisnalar saklıdır. " arkadaş anayasa 137. maddenin bu kısmını atlamış. Keşke açıp bi okusaymış. Boşa 24 defa ceza yemezdi. Kimse hoşnut değil eve kapanmaktan veya maske takmaktan ama bu adamın yaptığı da harbi şeylik...
hilmi 3 hafta önce
Hayır atlamamış. Asıl siz okuduğunuzu anlamadan yorum yazmışsınız. Madde 137' den siz anladnız ki Erkan beyi eleştriyorsunuz. 137. maddede açıkça emir yasalara aykırı ise yerine getirilmez deniyor. Senin türkçe dersine kabzımallar giriyordu galiba. Tam bir zavallısınız.
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?