banner30

banner29

5G insan sağlığını tehdit mi ediyor? Türkiye'deki 5G çalışmaları neyi ifade ediyor?

5G'nin insan sağlığını tehdit ettiği yönündeki iddiaların artışa geçtiği son günlerde, Türkiye'de yapılan 5G denemeleri de tartışma konusu oldu.

Dosya 05.04.2020, 20:19 05.04.2020, 21:24
5G insan sağlığını tehdit mi ediyor? Türkiye'deki 5G çalışmaları neyi ifade ediyor?

Çin'de başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının '5G teknolojisi' kaynaklı olduğu iddiaları her geçen gün artarken, Türkiye'de de hayata geçirilen 5G çalışmaları da tartışma konusu oldu.

5G ÇALIŞMALARI TÜRKİYE'DE DE HIZ KAZANDI

En son geçtiğimiz aylarda Ericsonn, Turkcell ve MedicalPark Hastaneleri'nin ortaklaşa hayata geçirdiği ve Türkiye'de bir ilk olan '5G Bağlantılı Mobil Ultrason' sistemi ülkemizdeki çalışmalardan bir kaçı arasında yer alıyor. Halihazırda dünyada çok sayıda noktada 5G noktası bulunurken, bazı ülkeler 5G'yi yoğun radyasyon nedeniyle hayata geçirmedi. Türkiye'de de halihazırda 4.5G teknolojisi kullanılmaktadır.

DÜNYA KORKUNÇ BİR TEHLİKEYLE KARŞI KARŞIYA

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de koronavirüs salgının ardından ortaya çıkan 5G karşıtlığı hızla yükselmeye başladı. 5G'nin yaydığı radyasyonun insan sağlığını tehdit ettiği yönünde yapılan araştırmalar artarak devam ederken, bu araştırmaları gündeme getirenler de dünyanın korkunç bir tehlikeyle karşı karşıya kaldığını savunuyor. 

Yorumlar (1)
Halil İbrahim Orucu 1 yıl önce
5G'nin gizlenen ve bilinmeyen özelliği !

Herkes 5G hakkında birşeyler yazıp çiziyor ama kimse tam olarak ne olduğunu bilmiyor ! Çünkü dayanılan kaynaklar Şeytanlar tarafından temin ediliyor ! Yani saptırma ve dezenformasyon amaçlı oluyor !

5G; 3G ve 4G gibi ELEKTROMANYETİK dalga kullanmaz ! MİKRODALGA kullanır !

Mikrodalga, elektromanyetik dalga değildir ! Kaynaklar öyle anlatır ama bu doğru değildir !

Elektromanyetik dalga, yapısı itibariyle, SADECE, veri/ data/ enformasyon iletir ! Mikrodalga ise, veri/ data/ enformasyonun yanısıra ENERJİ/ ELEKTRİK de iletir !

Mikrodalga aslında bir KABLOSUZ ELEKTRİK'dir ! ELEKTRİK DALGASI'dır !

Mesela MİKRODALGA FIRIN, yüksek ELEKTRİK voltajı, MAGNETRON denen parça ile bir ELEKTRİK DALGASINA (mikrodalgaya) çevirir ! Ve bu dalga ile'de yemekler pişirilir, kızartılır, kaynatılır ! Yani bunu yapan eelktromanyetik dalga değil, elektrik/ enerji dalgasıdır !

Bu dalga türüne, yani kablosuz elektriğe, elektrik dalgasına, TESLA DALGASI da denir ! Veya SKALAR DALGASI !

Peki bununla şimdi neler yapılabilir !?

- Bütün ATMOSFER/ HAVA/ GÖK bir PRİZ olarak kullanılabilir ! Yani non-lokal elektrik kaynağı ! Her yerde hazır ve nazır olan elektrik ! Priz gerekmiyor ! Nereye gidersen git, nerde olursan ol, her yerde, her zaman mevcut olan bir ELEKTRİK !

Zaten bu TESLA'nın da hayaliydi ! Wireless ELECTRİCİTY !

- İkinci olarak MİKRODALGA SİLAH olarak kullanılabilir ! Mikrodalga fırın gibi bununla biyolojik organizmalar yakılabilir, kızartılabilir, kaynatılabilir ! İlk dereceden ciltler, deriler zarar görür ! Kanser oluşturulabilir !

- Havadaki GAZLAR iyonize edilebilir ! Oksijen molekülü gibi ! Bununla ATMOSFER/ HAVA/ GÖK bir PLAZMAYA dönüştülebilir ! Ve bu PLAZMA ilede bir tür PLAZMA TV oluşturulabilir ! Yani SKY TV (gök tv) !

Blue BEAM projesi doğrultusunda zaten ATMOSFER hem bir EKRAN hemde bir HOPARLÖR oldu ! Hem görüntü hemde ses oluşturması mümkün !

5G + NANO-KRİSTALLER ile neler yapılabilir !?

- Chemtrails ile havaya NANO-KRİSTALLER saçıyorlar ! BARYUM TİTANAT ! PEROVSKİT kristalleri ! SMART DUST !

Bu kristallerin 3 özelliği vardır:

1- PİEZO (ses)
2 - PYRO (ateş)
3 - IŞIK

- Yani bu kristallere kablosuz elektrik veya elektrik dalgası gönderdiğinde bunlarla SES oluşturabilirsin ! HAVA olur büyük bir HOPARLÖR !

Aynı zamanda BASINÇ da oluşturabilirsin, hani patlamaların oluşturduğu o basınç varya, insanları param parça eden, onlardan işte !

- Bu kristaller ile havanın aydınlığı ile oynayabilirsin ! Aynı bir TV ekranın aydınlık ayarlarıyla oynamak gibi ! Havayı aşırı derece aydınlatabilir ve gözleri kamaştırabilirsin veya tamamen karartabilirsin ve göz gözü görmez olur !

Bu kristaller ile insan veya biyolojik organizmalardaki enerjiyi veya elektriği/ ışığı da emebilirsin ! İnsan elektriksiz, ışıksız, ısısız kalır !

Bununla havayı aşırı derece ısıtabilir veya soğutabilirsin ! Ya cehenneme veya buz çağına dönüştürebilirsin !

Bunlar kısa ve özet olarak yapılabilen şeyler ! Tabi gerçekte imkanlar sınırsız ! Bu teknolojiye sahip olanlar TANRICILIK oynayabilir !

Boyun eğmeyenler binbir türlü yolla bitirilebilir ! Sessiz sedasız ! Uzaktan ! Kimselerde seni kurtaramaz ! Kimselerde buna engel ve mani olamaz !

İşte böyle bir gelecek bizi bekliyor !
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?