banner30

banner29

Adrenochrom nedir? Ünlüler genç kalmak için çocuk kanı mı içiyor?

Kimyasal bir bileşik olan Adrenochrom'u dünyaca ünlü isimlerin genç kalabilmek için kullandığı ve söz konusu bileşikin 'çocuk kanı'ndan üretildiği öne sürüldü.

Dosya 25.05.2020, 18:29 05.06.2020, 14:12
Adrenochrom nedir? Ünlüler genç kalmak için çocuk kanı mı içiyor?

Çocuk kurban ederek Adrenochrom adlı kimyasalın üretildiği ve bu kimyasalın insanların genç kalmasını sağlandığı için ünlüler tarafından kullanıldığı öne sürüldü.

ADRENOCHROM NEDİR VE NE İÇİN KULLANILIR?

Twitter adresinden konuyla ilgili paylaşımlarda bulunan Efe Harmancıoğlu adlı kişi, ''Adrenochrom; doğal olarak meydana gelen insan endokrin salgısıdır ve korkuya bağlı olarak çocuk kanında daha fazla görülür. Yani mahsülü insan olan bir uyuşturucu türüdür. Kullanılan sembol aşağıdaki şekil yani beyaz tavşandır. 1939'da yapılan bir çalışmada, adrenokrom perfüzyonunun bir kurbağanın kalbini yeniden canlandırdığı, hayvanı hayata döndürdüğü ve kalp krizi hastalarında adrenalin/epinefrin uygulamasını bu ana kadar standart hale getirdiği bulundu. Fakat araştırmayı daha da derinleştirdiklerinde bu maddenin insanın yaşlanmasını %60 oranında önlediğini ve kullanana fiziksel güç verdiğini gördüler. Fakat şeytani bir sonucu olacağını anlayamadılar.'' açıklamalarında bulundu.

'ÇOCUKLARIN KANLARINDAN ÜRETİLİYOR'

''Kandaki adrenalin miktarına göre zenginleşen bu uyuşturucu, korku güdüsü körelmiş yetişkinlerden ziyade saf ve daha ürkek olan 9 yaş altı çocuklardan üretiliyor.'' ifadelerini kullanan Harmancıoğlu, ''Uyuşturucunun zenginleştirilmiş olması için çocuğa bu aşamada çektirilebilecek en büyük acıları çektirip, ölene kadar korkutulup, ölüm anında vücüdu kesilerek kanı alınıyor.'' vurgusunda bulundu.

'DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLER KULLANDI'

Wikileaks'te yer alan iddialara göre; Hilary Clinton, Bill Clinton, Tom Cruze, Nicolas Cage, Barack Obama, Johnny Depp, Jim Carrey ve çok sayıda ünlü ismin Adrenochrom kullandığı belirtilmişti. Adrenochrom, kullanan kişinin yaşlanmadığı fakat uzun süreli kullanımda sol gözünün etrafında morluklar belirmeye başladığı öne sürülerek birkaç fotoğraf paylaşıldı. Söz konusu görüntülerin montaj olup, olmadığı ise kesinlik kazanmadı.

HER YIL DÜNYADA 3 MİLYON ÇOCUK KAYBOLUYOR

Çocuk kurban edip, elde edilen kanla Adrenochrom üretildiğini öne sürenler, bunu her yıl dünyada 3 milyon çocuğun kaybolmasına bağladı. 

Yorumlar (13)
Alexandros Siopis 13 ay önce
Im not Turkish,im Greek-American but the media has been hiding this TRUE story for far too long may God punish those who has hurt these kids!
Derya Günaydın 1 yıl önce
Peygamber efendimizden rivayetle: Gün gelecek kişi ölmüş olanlara, yerin altında yatanlara imrenecek... Dediği günlerde yaşamak da bize düştü heyhat... Sözün bittiği yerdeyiz..
John Canfield 13 ay önce
I wish to thank you for your boldness in bringing this forward. Here in America, the Media have so blinded people and lied to them, it is difficult to bring this information out and be believed.

I pray to my God that your boldness will bring under His protecting hand, and that your words bear fruit in an awakened populace. This terrible cult must be stopped, for the sake and peace of the world.
Neslib 13 ay önce
Ritual satanic abuse adi altinda yapilan bir cinayettir. Cocuklarda cinsel istismarda olusan göz morluklara Panda Eyes deniliyor.
yaklaşan saat 13 ay önce
Sizin zihniyetiniz batsın Allahın azabı ve laneti zalimlerin üzerine olsun üç günlük dünya için ebediyet arıyorsunuz asıl hayat ahiret
Thief in the Night... 13 ay önce
#WWG1WGA
İrfan Varol 1 yıl önce
Bu kadar kitaba 49 TL ödemek çok şaşırtıcı. ?
Aydin Doger 13 ay önce
Eh, buda yolun sonu olması gerek..
Cânilikte geriye bişey bırakmadık..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?