Adrenochrom nedir? Ünlüler genç kalmak için çocuk kanı mı içiyor?

Kimyasal bir bileşik olan Adrenochrom'u dünyaca ünlü isimlerin genç kalabilmek için kullandığı ve söz konusu bileşikin 'çocuk kanı'ndan üretildiği öne sürüldü.

Adrenochrom nedir? Ünlüler genç kalmak için çocuk kanı mı içiyor?

Çocuk kurban ederek Adrenochrom adlı kimyasalın üretildiği ve bu kimyasalın insanların genç kalmasını sağlandığı için ünlüler tarafından kullanıldığı öne sürüldü.

ADRENOCHROM NEDİR VE NE İÇİN KULLANILIR?

Twitter adresinden konuyla ilgili paylaşımlarda bulunan Efe Harmancıoğlu adlı kişi, ''Adrenochrom; doğal olarak meydana gelen insan endokrin salgısıdır ve korkuya bağlı olarak çocuk kanında daha fazla görülür. Yani mahsülü insan olan bir uyuşturucu türüdür. Kullanılan sembol aşağıdaki şekil yani beyaz tavşandır. 1939'da yapılan bir çalışmada, adrenokrom perfüzyonunun bir kurbağanın kalbini yeniden canlandırdığı, hayvanı hayata döndürdüğü ve kalp krizi hastalarında adrenalin/epinefrin uygulamasını bu ana kadar standart hale getirdiği bulundu. Fakat araştırmayı daha da derinleştirdiklerinde bu maddenin insanın yaşlanmasını %60 oranında önlediğini ve kullanana fiziksel güç verdiğini gördüler. Fakat şeytani bir sonucu olacağını anlayamadılar.'' açıklamalarında bulundu.

'ÇOCUKLARIN KANLARINDAN ÜRETİLİYOR'

''Kandaki adrenalin miktarına göre zenginleşen bu uyuşturucu, korku güdüsü körelmiş yetişkinlerden ziyade saf ve daha ürkek olan 9 yaş altı çocuklardan üretiliyor.'' ifadelerini kullanan Harmancıoğlu, ''Uyuşturucunun zenginleştirilmiş olması için çocuğa bu aşamada çektirilebilecek en büyük acıları çektirip, ölene kadar korkutulup, ölüm anında vücüdu kesilerek kanı alınıyor.'' vurgusunda bulundu.

'DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLER KULLANDI'

Wikileaks'te yer alan iddialara göre; Hilary Clinton, Bill Clinton, Tom Cruze, Nicolas Cage, Barack Obama, Johnny Depp, Jim Carrey ve çok sayıda ünlü ismin Adrenochrom kullandığı belirtilmişti. Adrenochrom, kullanan kişinin yaşlanmadığı fakat uzun süreli kullanımda sol gözünün etrafında morluklar belirmeye başladığı öne sürülerek birkaç fotoğraf paylaşıldı. Söz konusu görüntülerin montaj olup, olmadığı ise kesinlik kazanmadı.

HER YIL DÜNYADA 3 MİLYON ÇOCUK KAYBOLUYOR

Çocuk kurban edip, elde edilen kanla Adrenochrom üretildiğini öne sürenler, bunu her yıl dünyada 3 milyon çocuğun kaybolmasına bağladı. 

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2020, 14:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alexandros Siopis
Alexandros Siopis - 1 hafta Önce

Im not Turkish,im Greek-American but the media has been hiding this TRUE story for far too long may God punish those who has hurt these kids!

Derya Günaydın
Derya Günaydın - 2 hafta Önce

Peygamber efendimizden rivayetle: Gün gelecek kişi ölmüş olanlara, yerin altında yatanlara imrenecek... Dediği günlerde yaşamak da bize düştü heyhat... Sözün bittiği yerdeyiz..

Neslib
Neslib - 1 hafta Önce

Ritual satanic abuse adi altinda yapilan bir cinayettir. Cocuklarda cinsel istismarda olusan göz morluklara Panda Eyes deniliyor.

John Canfield
John Canfield - 7 gün Önce

I wish to thank you for your boldness in bringing this forward. Here in America, the Media have so blinded people and lied to them, it is difficult to bring this information out and be believed.

I pray to my God that your boldness will bring under His protecting hand, and that your words bear fruit in an awakened populace. This terrible cult must be stopped, for the sake and peace of the world.

Thief in the Night...
Thief in the Night... - 1 hafta Önce

#WWG1WGA

yaklaşan saat
yaklaşan saat - 1 hafta Önce

Sizin zihniyetiniz batsın Allahın azabı ve laneti zalimlerin üzerine olsun üç günlük dünya için ebediyet arıyorsunuz asıl hayat ahiret

İrfan Varol
İrfan Varol - 1 ay Önce

Bu kadar kitaba 49 TL ödemek çok şaşırtıcı. ?

Aydin Doger
Aydin Doger - 1 hafta Önce

Eh, buda yolun sonu olması gerek..
Cânilikte geriye bişey bırakmadık..

SIRADAKİ HABER

banner5