Akkoyunlu'dan Erdoğan'a çağrı: Düşman sahibi olmayı göze alan insanlar seç!

Ünlü siyaset bilimci ve haber sitemiz yazarı Murat Bahadır Akkoyunlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ''Düşman sahibi olmayı göze alan insanları seç'' çağrısında bulunurken çok çarpıcı ifadelerde bulundu.

Akkoyunlu'dan Erdoğan'a çağrı: Düşman sahibi olmayı göze alan insanlar seç!

Türk siyaseti hakkında kendine has üslubuyla dikkat çeken ifadelerde bulunan haber sitemiz yazarı Murat Bahadır Akkoyunlu, bir kez daha kanayan bir yaraya parmak bastı.

HEPSİ AYNI ÇAKALLARDIR

Akit TV'de yayınlanan ve gazeteci Sabri Balaman'ın sunduğu Derin Kutu programında açıklamalarda bulunan Akkoyunlu, ''28 Şubat'ta Erbakan Hoca'yı tehdit eden hangi çakallar ise Sarıkız, Ayışığı ve Balyoz darbecileri de aynı çakallardır. 15 Temmuz'da CIA'nin emrinde alçaklık yapanlar da aynı çakallardır. Bu çakallara karşı kefen giyerek savaşmak benim hayatımın anlamıdır. Kimseden özür dilemem.'' dedi.

DÜŞMAN SAHİBİ OLMAYI GÖZE ALANLARLA YOLA DEVAM EDİLMELİ

Düşman sahibi olmadan yönetici olunamaz diyen Akkoyunlu, ''AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan, belediye başkanı, parti yöneticileri seçeceksin, ne olur düşman sahibi olmayı göze alan insanları seç. Herkesle iyi olama kimse, ben herki severim diyen namussuz ve yalancıdır.  Zalime, alçağa, hırsıza karşı mücadele edecek, onların nefretini üzerine çekecek. Düşman sahibi olmayı göze alan hanımefendiler ve beyefendilere öncelik vereceksiniz.'' ifadelerini kullandı.

FETÖ'YE BULAŞANLAR YÖNETİCİ OLMAMALI

Geçmişte FETÖ'ye bulaşanlar hakkında da konuşan Akkoyunlu, ''FETÖ'cülerin ayak takımıyla kimse uğraşmıyor. Ama lütfen... Geçmişte FETÖ'nün okulunda okumuş, kardeş şimdi yönetici olmaz, o kadar... Geçmişte FETÖ'ye bulaşana bir şey demiyorum. Şöyle bulaşmış, böyle bulaşmış, rantmış, bilmiyormuş. Tamam anladık. Bugün için birincisi sınıf yönetici ve karar merciinde olamazlar. Aldanmış olmanın cezasını çeksinler. Erdoğan'da aldandı ve cezasını çekiyor. Dün FETÖ'ye bulaşmış, belediye başkanı, genel müdür, bürokrat vs... olmayacak.'' açıklamalarında bulundu.

Haber Vakti

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5