banner29

Başörtülü Müslüman eşcinsel kız! The Bold Type adlı dizide tepki çeken karakter...

2017 yılında ABD'de yayınlanmaya başlayan The Bold Type adlı dizide başörtülü Müslüman bir kadın eşcinsel bir karakter olarak canlandırıldı. Eşcinsellik propagandası içeren diziyle Müslüman kızlar üzerinde eşcinsellik baskısı oluşturulmaya çalışıldığı belirtildi.

Dosya 17.09.2020, 16:13 25.01.2021, 17:57

Küreselcilerin tüm dünyada organize bir şekilde hayata geçirdiği 'eşcinsellik baskısı' her geçen gün artarak devam ediyor. Son olarak ABD'de yayınlanan The Bold Type adlı dizide başörtülü Müslüman bir kadın eşcinsel bir karakter olarak canlandırıldı. Müslüman, başörtülü ve eşcinsel kimliklerinin yüklendiği karakter üzerinden oluşturulmaya çalışılan algı tepki çekti.

4 SEZON SÜREN DİZİ BU YIL SONLANDI

2017 yılında ABD'deki Freeform kanalında yayınlanmaya başlayan The Bold Type, 4 sezon 46 bölüm sürdü. Geçtiğimiz aylarda 4. sezonla birlikte dizi final yaptı. Cosmopolitan dergisinin eski editörü Joanna Coles’un hayatından ilham alan dizi bir kadın dergisindeki genç çalışanların renkli maceralarını ekrana getirmişti.

MÜSLÜMAN KIZLARI EŞCİNSELLEŞTİRME ÇALIŞMASININ BİR PARÇASI

Dizinin konusundan çok dizide yer alan başörtülü Müslüman bir kızın eşcinsel olarak canlandırılması dikkat çekti. İran asıllı Nikohl Boosheri'nin Adena El-Amin adlı bir Müslüman kızı canlandırdığı dizide siyahi bir kızla eşcinsel ilişki yaşaması tepki çekti. Tepkilerin ardından yapılan açıklamalarda, Müslüman kızların arasında eşcinselliğin yaygınlaştırılması için yapılan çalışmanın bir parçası olduğu vurgusunda bulunuldu.

*gururlu Müslüman lezbiyen

HaberVakti

Yorumlar (1)
Sungur Tigin 10 ay önce
şerefsizler topla tüfekle yapamadıklarını en pislik şekilde yapıyorlar beyin yıkıyorlar mankurtlaştırmadır bunların hepsi
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?