banner30

banner29

Bilderberg Toplantıları iptal edildi!

Her yıl gizli bir oturumla ve dünyanın çeşitli yerlerinde gerçekleştirilen Bilderberg Toplantıları bu yıl gerçekleştirilmeyecek. Konuyla ilgili açıklama resmi siteden geldi.

Dosya 23.03.2020, 19:10 23.03.2020, 20:18
Bilderberg Toplantıları iptal edildi!

Dünyanın etkin siyasi liderlerin yanı sıra iş dünyası, basın-yayın ve akademi çevrelerinin en önde gelen temsilci ve uzmanlarının bir araya geldiği Bilderberg Toplantıları'nın bu yıl gerçekleştirilmeyeceği açıklandı. 

TOPLANTILARIN GİZLİ OLMASI ŞÜPHE UYANDIRIYOR

Yaklaşık 150 kişinin katıldığı, gizli oturumlarla gerçekleştirilen Bilderberg Toplantıları'nda konuşulanlar net olarak kamuoyuna aktarılmıyor. Toplantılarla ilgili kamuoyuyla herhangi bir bilgi paylaşılmaması, yıllardır tüm şüpheleri bu toplantılar üzerine çekiyor. Daha önce Türkiye'de de üç kez gerçekleştirilen toplantılara, Türkiye'den de iş, siyaset ve medya dünyasından çok sayıda isim katılmıştı.

GEREKÇE AÇIKLANMADI AMA KORONAVİRÜS...

Bu yıl gerçekleştirilmesi planlanan toplantıların iptal edilmesi hakkında bir gerekçe sunulmazken, Çin'de başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle toplantıların gerçekleştirilmediği tahmin ediliyor.

HaberVakti

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Dövletin Gizli Melhemin Aşkar Etmeğ Bençe Doğru Deyil Toplantıda Olan Dövlet Görevlileride Üzleri Bağlı Onların Bir Yerde Olması Halkların İç Ve Dış İşleri Hakında Fikir Yürütmeleri Şu Toplantı Virüsla Bağlı Gizli Davam Edip Toplantı Sanmıram İptal Ola Şu Gür Toplantılar İptal Olamaz Virüs Savaşı Mütlaka Toplantının Ane Seyfesi Olar Umarım Derin Dövletin Üzü Bağlı İnsanları İyiliğe Çalışanlar
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?