banner30

banner29

'Bir değil, bin yeni parti kurulsa AK harekete zarar verilemez ama...'

İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, AK Parti hükümetini koruyup güçlendirecek uyarılarda bulunarak ''İktidarımız eğer, emar sonuçlarına göre gereken tedbiri alırsa bir değil, bin tane yeni parti kurulsa bile AK hareketine hiçbir zarar verilemez!'' ifadelerini kullandı.

Dosya 12.09.2019, 18:54 12.09.2019, 19:08
'Bir değil, bin yeni parti kurulsa AK harekete zarar verilemez ama...'

Dikkat çeken ve gündem belirleyen açıklamalarda bulunan Milli Görüş Hareketi'nin simge isimlerinden Şevki Yılmaz, AK Parti'ye bir dizi kritik uyarılarda bulundu. AK Parti'nin gereken tedbirleri alması dahilinde bir değil, bin parti kurulsa partiyi sarsamayacağını belirten Yılmaz, hükümete iki ayrı reçete sundu.

İşte Yılmaz'ın söz konusu yazısı:

Son Belediye seçimleriyle tekrar yenilenen İstanbul seçimi; derslerle dolu, ibretlik, alana mesajlarla yüklü bir sonla neticelenen sandık sonuçlarının emar (MR) çekimidir!

İktidarımız eğer, seçim sonuçlarının emarına bakmadan pansuman tedbirlerle yaraları tedavi etmeye kalkarsa korkarım ki bu doğru bir müdahale yöntemi olmaz! Olamaz! Bünye asla tedavi edilemez! Ve gerekli dersler (önlemler-tedbirler) alınmazsa yara daha da büyür ve kangrenleşebilir!

İktidarımız eğer, emar sonuçlarına göre gereken tedbiri alırsa bir değil, bin tane yeni parti kurulsa bile AK hareketine hiçbir zarar verilemez!

Seçim sonuçlarından gereken dersleri alamaz, bu sonuçları doğru okuyamaz ve gerekli tedbirleri alarak eyleme geçiremez isek; hiçbir yeni Parti kurulmasa da ve hatta tüm Milli çizideki Partiler iktidara destek verse dahi kaçınılmaz acı sonu ise kimse önleyemez!

Seçim sonuçlarından sonra hepimizin gözlemlediği gibi ortaya çıkan neticeyle estirilmek istenen bir hava var: ''İktidar kaybediyor ve Gidecekler!!!''

Bunların gayesi ''Ak iktidar gitsinden çok'' estirecekleri sert rüzgarlarla dava çınarımızı kökünden sökme planıdır! Bünyeye zerketmeye çalıştıkları zararlı aşılarla içerden yıkım planıdır! Bunun için and içmiş bir şer cephesi ve bu cepheye bağlı her mecrada payandalar ve maşalar var!

Düşman pusuya yatmış ve saldırılar büyüyerek devam ederken kardeşlik vazifemiz gereği İktidarımıza seçmen desteğinin kendine dönmesini sağlamak için aşağıdaki Maddi ve Manevi Reçeteyi tavsiye ediyoruz!

Yorumlar (2)
Orhan nebi 2 yıl önce
HOCAM ağzına yüreğine sağlık
Seda 2 yıl önce
Allah razı olsun hocam
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?