banner29

Birgün'den kurban ibadetini yerine getirenlere 'katil' göndermesi!

CHP yandaşlığı ve manevi değerleri hedef alan yayınlarıyla bilinen Birgün Gazetesi, bu bayramda da 'Kurban Bayramı'nı hedef alan bir habere imza attı. Söz konusu haber sosyal medyada alay konusu oldu.

Dosya 16.08.2019, 17:31 17.08.2019, 13:02
Birgün'den kurban ibadetini yerine getirenlere 'katil' göndermesi!

İslami değerlere karşı tutumlarıyla öne çıkan medya organları bu Kurban Bayramı'nda da boş durmadı. Bu kez devreye CHP yandaşlığı ve toplumsal kutuplaşmayı körükleyici yayınlarıyla bilinen Birgün Gazetesi devreye girdi.

KURBAN BAYRAMINI HEDEF ALMALIK HABER

Ajanslara düşen bir haberde; Erzurum'un Yakutiye ilçesinde Demir ailesinin elinden kaçtıktan sonra kayıplara karışan inek, beş gün sonra, nöbet tutan askerin ihbarıyla askeri yasak bölgede bulunduğu duyurulmuştu. Haberi değerlendirmeye alan Birgün Gazetesi, tam da bu noktada devreye girerek Kurban Bayramı'nı üstü kapalı bir şekilde hedef aldı. Hayvancılık yapan insanların, ineklerin etinden ve sütünden yararlandığı gerçeğini bir yana koyan gazete olayı bir cinayet haberi gibi sundu.

KATİL GÖNDERMESİ

Sahibinden kaçan ineği bir bireymiş gibi ele alan Birgün, ''Öldürülmemek için kaçan inek 5 gün sonra askeri bölgede bulundu'' başlığıyla vermek istediği mesajı açık etti. Kurban kesenlerin katil olduğu vurgusunda bulunan başlığı atan gazete, hayvancıları olduğu gibi kurban ibadetini yerine getiren Müslümanları da zan altında bıraktı.

HaberVakti

Yorumlar (1)
Nihat 2 yıl önce
Kendileri de esedin katilleri..ellerine firsat gecse bizi tavuk keser gibi keser katil markist surusu...atalari stalin ile kendileri oldurulen 10 milyon insanin hesabini versin...katiller
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?