banner29

Birgün'ün İslam'a olan nefreti harlanmaya devam ediyor! Haber dili zehir saçıyor...

İslam'ı ve Müslümanları hedef alan yayınlarıyla öne çıkan Birgün Gazetesi, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın uzun bir süredir düzenlediği 'Gençliğe Değer Projesi' kapsamında bir araya gelen müftülüğü ve çocukları hedef aldı. Yapılan haberin içeriğindeki nefret söylemleri 'pes artık' dedirtti.

Dosya 18.02.2021, 14:49 18.02.2021, 15:15
Birgün'ün İslam'a olan nefreti harlanmaya devam ediyor! Haber dili zehir saçıyor...

Her fırsatta İslami değerlere karşı asılsız iddialarda ve manipülasyonlarda bulunan Birgün Gazetesi, koronavirüs salgınını da fırsat bilerek saldırılarına devam ediyor. CHP'nin medya havuzundan aslan payını alan gazetelerden biri olan Birgün'ün haber dili CHP'li bazı isimleri de tedirgin ediyor.

İSLAM'A OLAN NEFRETLERİ HABERLERİNİ BÖYLE YANSIDI

Mustafa M. Bildircin imzalı 'Okulda yasak, camide serbest' başlıklı Birgün'ün haber 'pes artık' dedirtti. Söz konusu haberde, ''DEV bütçesi ve bütçesinden yaptığı yüksek harcamalarla tartışılan Diyanet İşleri Başkanlığı’nın eğitim alanında etkisi artıyor. Okullardaki yüz yüz eğitime ara verilmesine neden olan Covid-19 salgını da Diyanet İşleri Başkanlığı’nın cami buluşmalarına engel olmadı. Çok sayıda kentte okul çağındaki çocuklar, “Gençliğe Değer Projesi” kapsamında çeşitli nedenlerle camilere toplandı.'' kullanılan ifadeler, Diyanet İşleri Başkanlığı üzerinden İslam'a karşı duydukları nefreti ortaya koydu.

BİRGÜN'ÜN HABER DİLİ ZEHİR SAÇIYOR

Müslüman bir ülkede din görevlilerinin çocuklara dinlerini anlatmasını hazmedemeyen ve dinsiz bir toplum hayali kuran Birgün Gazetesi'nin daha önce buna benzer saldırıları olmuştu. Son olarak koronavirüs salgınını da bu nefretlerine alet eden gazete, haber diliyle tepki çekmeye devam ediyor.

Gerede İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu'nun Hacı Emin Efendi Camii'nde çocuklarla bir araya geldiği o görüntü:

HaberVakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?