banner30

banner29

'Biz bize yeteriz' kampanyasına zekat verebilir miyiz? Şevki Yılmaz açıkladı...

İnstagram canlı yayında Bülent Deniz'in sorularını cevaplayan ilahiyatçı yazar Şevki Yılmaz, "Biz bize yeteriz” kampanyasına vatandaşlarımızın zekatlarını bağışlayabileceğini belirtti.

Dosya 03.04.2020, 20:18 03.04.2020, 23:09

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz'ın açıklamalarda bulunduğu Akittv'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş 'Evde kal' kampanyası nedeniyle ekranlardan yayınlarına ara verdi. İzleyicisiyle sosyal medya platformlarından buluşan Bülent Deniz ve Şevki Yılmaz, facebook canlı yayınından sonra bukez de instagram canlı yayınıyla izleyicileriyle buluştu. Birbirinden önemli konuların gündeme geldiği canlı yayında Yılmaz, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

''ZEKAT VEREBİLİRSİNİZ!''

Deniz'in ''Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın koronavirüse karşı başlattığı "Biz bize yeteriz” bağış kampanyasına gönderilen bağışlar zekat sayılır mı?'' sorusuna cevap veren Yılmaz, ''Tabii ki 'zekat' yazmak kaydıyla zekatlarını bu kampanyaya verebilirler. Bu kampanyay katılarak ruhlar tedavi ediliyor. Ruhların gıdası şükürdür, zikirdir, secdedir... Bir de sadakadır.'' ifadelerini kullandı.

Yayının band kaydı:

HaberVakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?