banner30

banner29

Bülent Deniz: "103 yıllık ölü uykusundan ne zaman kalkacağız?"

Haftalık yazılarında, okuyucusuna; yakın tarihimizden sıradışı örnekler sunan Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz, bu haftaki yazısında tüyleri diken diken eden bir hikayeyi kaleme aldı. 103 yıllık esaretin pençesinde kıvranan Kudüs'ün, yeni bin yılın haçlı orduları tarafından işgal edilmeden önce yaşadığı GAZZE MUHAREBELERİ'ni köşesine taşıyan Deniz, bir kez daha zülfiyare dokundu.

Dosya 04.11.2020, 18:15 04.11.2020, 19:15
Bülent Deniz: "103 yıllık ölü uykusundan ne zaman kalkacağız?"

Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz, kaleme aldığı yazısını okuyucusuyla buluşturdu. Her hafta yazılarında, birbirinden farklı hikayeler ve o hikayelerin can alıcı nüansını bulup okuyucusuna sunan Deniz, yine tüyleri diken diken edecek bir olayı karşımıza getirdi.

103 yıllık esaretinden kurtulamayan, her geçen gün ise o esaretin bedelini ödeyen Kudüs şehri, yeni bin yılın haçlı orduları tarafından işgal edilmeden önce geçirdiği günleri ve Filistin topraklarını haçlılardan savunan, uğruna şehit olan Binbaşı Rahmi'leri, Yüzbaşı İbrahim Tevfik'leri ve daha nice mehmetçikleri mumla aradığı ortada. Peki neden harekete geçmiyoruz? sorusu ise; Müslamanlar tarafından yıllardır sorulan ama cevaplanamayan bir soru olmaya devam ediyor.

Bülent Deniz'de mukeddesatımızın en önemli merkezlerinden Kudüs'ün zincirlere vurulmasını, "Ne zaman ilk kıblemizin işgal altında olması kanımıza dokunacak? Ne zaman?" seslenişiyle vurguladı.
Hiç bilmediğiniz yönleriyle, 1. , 2. Ve 3. Gazze Muharebeleri bu yazıda.

İşte Bülent Deniz'in yazısının tamamı:

MAKALEYİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (1)
George millers 6 ay önce
Yahu çağınızın bilgisine uzaksınız yazar olmuşunuz hala geçmişte yaşıyorsunuz.şu cümleler n anlam ifade eder?bilen aydınlatsın.uyanmak n demek biraz kafayı buraya yorun dostum çağınızda uyanmak dewlet olmak toplum olmak nedir bunları araştırın
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?