banner29

Büyük Skandal! Edirnekapı Mezarlığı'nda eşcinsel klip...

İBB Mezarlıklar Müdürlüğü yönetimi ve sorumluluğu altında olan Edirnekapı Mezarlığı'nda eşcinsel bir modelin çekim yaptığı iddiası gündeme bomba gibi düştü! Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından, akıllarda onlarca soru cevabını arıyor. Bu sorumsuzluğa yol açanlar kimler? Burası gerçekten iddia edildiği gibi Edirnekapı Mezarlığı mı? İşte detaylar...

Dosya 02.04.2020, 19:21 02.04.2020, 23:41

Sosyal medya da yayınlanan bir klip izleyenleri ayağa kaldırdı. ''LGBT veya fuhuş lobisi yeni bir provakasyonla gündemde mi?'' sorusu akıllara gelirken bu kaydın izinsiz ya da izin alınarak mı yapıldığı tartışma konusu oldu.

CEVAP BEKLEYEN SORULAR

Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından ''Bu klip nerede çekildi? İddia edildiği gibi Edirnekapı Mezarlığı mı? Değilse neresi? İzin alarak mı çektiler? Yok değilse mezarlık görevlileri neredeydi? Klibi çekenler kim-ler? Klipte oynayan bu şahıs kim?'' soruları sorulmaya başlandı.

BU BİR PROVOKASYON MU?

İstanbul Edirnekapı Mezarlığı'nda çekildiği iddia edilen görüntülerde eşcinsel şahsın, cinselliği öne çıkararak Osmanlı devrinden kalma kabirler üzerinde yürümesi ve bunu klipleştirerek sosyal medyada alenen yayınlaması, şahsın amacının provakasyon olduğu yönünde yorumlar yapılmasına neden oldu. Eşcinsel şahsın kabristan ziyaretine ve adabına uymayan hareketler sergilediği görüntüleri yayınlaması sonrası şahsın amacı sorgulandı.

OSMANLI DÖNEMİ KABİRLERİNİ HEDEF ALDI

Eşcinsel şahsın videoyu kaydettiği kabristanda mezar taşlarına ve kendisine odak oluşturarak sergilediği hareketlerde özellikle Osmanlı döneminde kalma mezarları seçmesi dikkatlerden kaçmadı.

BEBEK MEZARLARINA NEDEN ODAKLANDI?

Videoda eşcinsel şahsın özellikle bebek kabirleri üzerinde yürümesi ve ekrana getirmesi 'Kabalizm'  ve 'Satanizm' inançlarına ve ayinlerine bir göndermede bulunduğu yorumlarına neden oldu.

İBB OLAYIN NERESİNDE?

Skandal sonrasında herkesin aklına İBB'ye bağlı Mezarlıklar Müdürlüğü geldi. Klibin çekilmesine İBB'nin izin verip vermediği merak konusu oldu. Yetkili kurum olan İBB Mezarlıklar Müdürlüğü'nden henüz bir açıklama yapılmış değil. 

Haber Vakti

Yorumlar (4)
Günel 1 yıl önce
Oyunçular Ne Zamandan Kötü İşlere Bulaşdılar SELENA Dizileri Burakıp FETÖ Üyesi Oldumu Kliplerinde Hepsin Menası Var Şu Klip Mezarlığ Hecde Hoş Deyil Mezarlığ Oyunçunun Geyimi Şu Geyim MAFYA GİZLİ ORBİTLERE İŞARE GİBİ ANLAYIRAM OYUNÇUNUN OYNAMASI MEZAR KEÇMİŞDE YAPAMADIĞINIZI İNDİ YAPIN İŞARESİ GİBİ DARBE ANLAMI ALLAH KORUSUN ŞU İBLİSLERDEN HER ŞEY BEKLENER ALLAH TÜRK HALKIN KORUSUN İBLİSLER ÖLSÜN MEZARDA ONLARI KABUL EDEMEZ TÜRK HALKINA DAHA NEYE İŞARE EDİRSİNİZ VİRÜSUMU HASTELİKLERDEN ŞEHİD OLANLARLA ALAY EDİRSİNİZMİ ŞEHİDLERİNİZ ÇOK OLAÇAĞMI DEMEK İSTEYİRSİNİZ ALLAH BELANINIZI VERSİN İNSANIN AĞLINA KÖTÜ ŞEYLER GELİR İBLİSLER
Çetin 1 yıl önce
Fetö pkk dhkpc vs nasıl bir terör örgütüyse lgbt de terör örgütü ilan edilmeli
İbrahim bodur 1 yıl önce
Eko ile istanbul tam rezillik
İbrahim bey 1 yıl önce
Bu mezarlik edirnekapi değil arka plandaki yapilara bakilirsa merkezefendi civarina benziyor ...
Sizin gibi haber sitesi bunu anlamamış olamaz.
Bu izinli bir çekim olup olmadığını öğrenememiş te olamazsiniz.
Şayet Ibb. bu izni ab. Uyum yasalari ve İstanbul Sözleşmesi gereği vermişse tek suçlu ibb. midir kanunlari Çıkaranların suçu yokmu dur. Kaldi ki bu çekimin yeni olduğunun isbati nedir. Ibb. yi provake etmek için kullanılmadığı ne malum... gazetecilik ve habercilik adalet ve tarafsizlik ilkelerine bağlılık ister hele de muhafazakar kesime aitse bunun iki kati hassasiyet gerekir.
Sivri sinekleri yok etmek istiyorsak Bataklığı kurutmak la başlamalıyız sinek ilaçlamak la değil. ..
Bunun bir de Ahireti ve ilahi adalet önünde hesabi var...
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?