banner29

'Çaresini bulduk, koronavirüsü bana enjekte edin'

Habervakti yazarı Muhammet Binici’nin hazırlayıp sunduğu “Söz Meydanı” programına katılan Garbiyat Enstitüsü Başkanı Yalçın Koçak. koronavirüsün çaresini bulduklarını açıklayarak koronavirüsün kendisine enjekte edilmesini talep etti.

Dosya 24.03.2020, 18:02 24.03.2020, 18:47

Habervakti yazarı Muhammet Binici'nin gündemin nabzını tuttuğu, youtube ve habervakti.com üzerinden canlı yayınla sunduğu Söz Meydanı'nda koronavirüs hakkında çarpıcı açıklamalar yer aldı.

ÖNCE TÜRKİYE SONRA DÜNYAYI KURTARALIM

Canlı yayında açıklamalarda bulunan Garbiyat Enstitüsü Başkanı Yalçın Koçak, ''Elimizde bir çözüm var. Ey tıpçılar, ey bilim heyeti, Sayın Cumhurbaşkanım, bunlar C vitamini ile hasta tedavi etmeye çalışıyorlar mavra yapıyorlar. (gün geçiriyorlar) Bu milleti kandırttırmayın. İstirham ediyorum. Lütfen rica ediyorum. Abdullah Çoban Hocanın elindeki serumu derhal ölmek üzere olan bir hastaya, olmadı şahsıma uygulayın. Uygulattırın. Amma virüsü de bana verin. Verin o virüsü de kullanalım serumun iyi geldiğini de hep birlikte görelim. Ondan sonra süratli bir şekilde laboratuvarlarımızda bunu üretip önce Milletimize sonra Dünyaya sunalım. Bunu çıkın siz anlatın Türk’ün insiyatifçiliği böyle bir şeydir. Önceleyiciliği böyle bir şeydir. Efendim lütfen istirham ediyorum. Rica ediyorum. Sizden Allah Rızası için, ikbal-i devlet için, ahiret için, bu benim ilk ve son isteğim. Ben şahsınızdan hiç bir şey istemedim. 16 senedir de önünüze çıkmadım. Ayağınıza basmadım. Gölgemi önünüze düşürmedim. Alın götürün şimdi. Amma şu gün bu etrafınızdaki mevali taifeden lütfen bizi kurtarın. Lütfen!.. İstirham ediyorum!..” ifadelerini kullandı.

KORONAVİRÜSÜ YOK EDEN ANTİBAKTERİYEL GELİŞTİRMİŞTİ

Koçak'ın bahsettiği Prof. Dr. Abdullah Çoban, kısa bir süre önce koronavirüsü yok eden bir antibakteriyel geliştirdiğini açıklamıştı. 

Habervakti

Yorumlar (2)
Günel 1 yıl önce
AZERBAYÇANDAN Sizi Alkışlayırığ Teşekür Ediriz Kaşki Bütün İnsanlar Sizi Gibi Düşünçeli Ola Allah Yar Ve Yardımçınız Olsun Şu Gün Bütün Dünya Düşmenlerin Virüs Savaşında Bizler Şunu Yenmeliyiğ Türk Azeri Halkları Her Zaman Savaşda ZAFAR Kazanıp Yenede Kazanaçağ Avropada Olanları Düşünmek Lazım Deyil Zaten Onların Kurbanıyığ Avropa Düşmenleri Bizi Ne Zaman Düşünüp TÜRK AZERİ HALKLARI SAYSIZ HESAPSIZ ŞEHİDLER VERDİ ONLAR BİZE AÇIMADI AMA BİZ MÜSELMANLAR ONLARI DÜŞÜNÜRÜK ALLAH BİZİ BELE YAPIB SİZ BİZLERE YARDIM EDİRSİNİZ ALLAHDA SİZE YARDIM ETSİN SİZ ZATEN YARDIM ETDİNİZ SÖZLERİNİZ BİZE YETER SAĞ OLUN VAR OLUN ALLAH AİLENİZİ YAKINLARINIZI KORUSUN
Akif 4 ay önce
Selam hayirli aksamlar hocam ben akif Sizle nasil ihtibart kura bilirim
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?