CHP'li gazeteci AK Parti seçmenini böyle aşağıladı!

Halk TV'nin Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün, AK Parti seçmenine karşı yapılan aşağılamalara bir yenisini daha ekleyerek gerçek yüzünü kamuoyuna göstermiş oldu.

CHP'li gazeteci AK Parti seçmenini böyle aşağıladı!

CHP'nin finanse ettiği Halk TV'nin Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla AK Parti'ye oy verenleri aşağılamaya çalıştı.

HALKI AŞAĞILAYAN SÖZDE HALKÇI

Daha önce vatandaşa 'bidon kafa' diyerek hakaret eden Yılmaz Özdil, ülkenin asli unsuru olan milletimizi 'göbeğini kaşıyan adam' olarak değerlendiren Bekir Coşkun ve 'Benim oyumla bir çobanın oyu eşit sayılamaz' diyen Aysun Kayacı vakalarına bir yenisi daha eklendi. Halk TV'nin sözde halkıçı gazetecisi Aygün, ''Soru:akp neden kafayı geçersiz oylara taktı? Cevap: çünkü akp biliyor ki kendi seçmeni genelde cahil ve oyunu kullanmayı beceremiyor:)'' ifadelerini kullanarak, ülkenin yarısını aşağılamaya çalıştı.

Haber Vakti

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2019, 22:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
mahmut Oz
mahmut Oz - 10 ay Önce

"Ne günlere kaldık ey gazi hünkâr. Katır mühürdar oldu, eşek defterdar” ... Cigeri bes para etmez kibir budalasi hergele tiplere gazeteci sifati verilerek kose baslarina yerlestirilip,oradan Millet'e anirtiyorlar.

SIRADAKİ HABER

banner5