CHP'li Küçükçekmece Belediyesi çocukları ailelerinden koparmaya mı çalışıyor?

CHP'li Küçükçekmece Belediyesi, ilçe genelinde astığı afişlerle tepki çekerken, aileyi hedef alan bir afişte genç bir çocuğun fotoğrafı kullanılarak ''Ben çocuğum hakkım var. Bana en iyi bakacak kişiyle yaşamayı seçebilirim'' ifadelerinin öne çıkarılması infiale neden oldu.

CHP'li Küçükçekmece Belediyesi çocukları ailelerinden koparmaya mı çalışıyor?

Ailenin ve aile bireylerinin hedef alındığı algı operasyonlarına bir yenisi daha eklendi. Söz konusu operasyonun merkezinde CHP'li Küçükçekmece Belediyesi yer aldı.

AİLEDEKİ TÜM ERKEKLER HEDEF ALINDI

Küçükçekmece ilçe sınırları içinde belediyenin neredeyse tüm bilboardlara astığı afişlerde skandal ifadeler yer aldı. Afişlerin çoğunluğunda 'kadın cinayetleri'ne dikkat çekmeye çalışılırken, ölçüyü kaçırıp 'baba, abi, dede, erkek kardeş, enişte, dayı, amca' gibi tüm aile bireylerini katilmiş gibi göstermeye çalıştı. Küçük yaşta çocukların afişlerden etkilenmesinin ardından ilçe halkı belediyeye tepki gösterdi. 

ÇOCUKLARI AİLELERİNDEN KOPARMAYA ÇALIŞIYORLAR

Aile içindeki tüm erkeklerin hedef alındığı afişlerin yanı sıra ''Ben çocuğum hakkım var. Bana en iyi bakacak kişiyle yaşamayı seçebilirim'' afişi de tepkiye neden oldu. Çocukların aileden koparılmasına yönelik bir afiş olduğu vurgusunda bulunan uzmanlar, değiştirilmeye çalışılan aile yapısını yeniden dizayn etmeye çalıştıklarını vurguladı. Çocukların ailelerini seçme ve değiştirme hakkı talebinde bulunan afişler ilçedeki ebeveynleri tedirgin etti.

HaberVakti

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 14:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5