banner29

CHP'li Şişli ve Kadıköy Belediyesi'nden 'eşcinsel çocuklar' propagandası!

CHP'li Şişli ve Kadıköy Belediyesi bünyelerinde faaliyet yürüten Şişli LGBTİ Meclisi ve Kadıköy Kent Konseyi LGBTİ+ Meclisi yayınladığı afişlerde 23 Nisan Çocuk Bayramı üzerinden 'eşcinsel çocuklar da var' diyerek eşcinsellik propagandası yaptığı ortaya çıktı.

Dosya 24.04.2020, 15:48 11.05.2020, 21:49
CHP'li Şişli ve Kadıköy Belediyesi'nden 'eşcinsel çocuklar' propagandası!

Eşcinsellik propagandalarıyla öne çıkan CHP'li belediyeler çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Şişli Belediyesi ve Kadiköy Belediyesi bünyelerinde faaliyet gösteren Şişli LGBTİ Meclisi ve Kadıköy Kent Konseyi LGBTİ+ Meclisi, 23 Nisan Çocuk Bayramı paylaşımlarında eşcinsellik propagandası yaptı.

TÜRKİYE'DEKİ EŞCİNSEL DERNEKLER KÜRESELCİLER VE CHP'Lİ BELEDİYELERCE FONLANIYOR

Küreselcilerin dünya nüfusunu azaltma politikalarından biri olan 'eşcinselliği yaygınlaştırma' faaliyetleri Türkiye'de de artarak devam ediyor. Yurt dışı fonlardan yararlanan eşcinsel dernekler, aynı zamanda da CHP'li belediyelerin himayesi altında çalışmalarını yürüterek insanların eşcinselleşmesi için olağanüstü bir çaba sarfediyor. İnsanın doğasına aykırı bir yaşam tercihi olan eşcinselliğin, bir hastalık ve zevk düşkünlüğü olmadığını iddia edip, eşcinselliği normalleştirmeye çalışması bir yandan da kamuoyunun tepkisini çekmeye devam ediyor.

ÇOCUKLAR ÜZERİNDE EŞCİNSEL ALGISI OLUŞTURMAYA ÇALIŞTILAR

23 Nisan Çocuk Bayramı'nı gerekçe gösteren Kadıköy Kent Konseyi LGBTİ+ Meclisi, LGBT-İ'li çocukların olduğunu öne sürerek bir etkinlik başlattı. Etkinlikte eşcinseller çocukluklarına ait fotoğrafları paylaştı. Söz konusu etkinlik paylaşımında, ''Bugün 23 Nisan, yok sayılan, baskı, şiddet ve zorbalıkla yüzleşen 'onarım terapisi' adı altında istismara maruz bırakılan LGBTİ çocukların da bayramı. #lgbtiçocuklarvardır ve yalnız değildir demek için bu etiketi kullanarak 17:00'da çocukluk fotoğrafını paylaş. Lubunya'' ifadeleri kullanıldı.

İşte o skandal görsel:

DOĞU PERİNÇEK TEPKİ GÖSTERDİ

Yaşanan gelişmelerin ardından Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, HaberTürk canlı yayınında CHP'li belediyelere sert bir tepki gösteri.

HaberVakti

Yorumlar (5)
Günel 11 ay önce
Çebhe Partisi TÜRK HALKIN Bütün Erkeklerine En Böyük Hakareti Etdi Şu Yazını Gören İnsanlar Halklar Sizçe Ne Düşüner Türk Halkı Eklaksız Halkdı Düşüneçek Çoçuğları Teçavüz Eden Halk Gibi Bileçek Çebhe İblisleri Türk Halkın Yerden Yere Vurdular Çoçuğlar Bele Şu Yazıya Bakdığda Korkar Diger Halklarda Olan Çoçuğlar Bele Şu Yazını Gördükde Türk Halkına Nifret Eder Sanki Şu Durumlar Tek Türk Halkındadı Çoçuğlara Kadınlara Karşı Kötülük Bütün Halkda Var Türk Halkında Yaşayan Ekmekin Yeyen Çebhe Türk Halkın Üz Karasıdı Türk Halkı Müselman Halklarına Örnek Olmalı Çebhe Siz Çoçuğ Bayramında Çoçuğlara Onlara Saldıran İblisleri Hatırlatdınız Allah Belanızı Versin Çoçuğlar Şu Yazıya Nifret Kin Besleyeçek Tıpki Böyükler Gibi Çebhe Ne Yapdığın Bilmir Umarım Ağlın Kayıp Edip Onlara Bakdığda Kötülüklerin Gördükde İnsanın Ağlına 15 Temuz Derbesi Gelir Çünkü Çebhe Dayanmadan Kendi İçlerinde Devlete Derbe Yapır İBLİSLER
tugo 11 ay önce
30 yıl Almanya'da yaşadım, böyle bir rezalet orada yaşansaydı, anında sonu getirilirdi bunların... yahu neden tepelerine inmiyorsunuz ? Ne duruyorsunuz? Dağıtınsana şu ipneleri...!!!
Ömer 11 ay önce
Allah sizi kahretsin
CHP belediye & barolar 11 ay önce
Allâh'ın Kur'an'da zikrettiği Lânet bahis konusu Belediyeler ve Baroların üzerine olsun, Âmîn!
Adımdan sanane 6 ay önce
Eşcinsellik çok yaşa
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?