CHP'li vekiller İBB çalışanlarını kovdurmak için asılsız haberler üretiyor!

CHP'ye yakınlığıyla bilinen gazeteler ve sosyal medya trolleri son günlerde İBB çalışanlarının halkı CHP'yi seçtiği için cezalandırdığını iddia eden asılsız haberler ortaya atmaya başladı. Söz konusu iddiaların hiçbiri somut delillerle ortaya konulamadı.

CHP'li vekiller İBB çalışanlarını kovdurmak için asılsız haberler üretiyor!

CHP medyası ve CHP'li vekillerin ortaklaşa hareket ederek, insanların ekmeğiyle oynamaya başlaması kamuoyu vicdanını yaralamaya devam ediyor.

TROLLERDEN SONRA SONRA ŞİMDİ DE CHP'Lİ VEKİLLER DEVREDE

Özellikle sosyal medyada CHP'nin trollüğünü yapan hesapların başı çektiği iftira dolu iddialara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Son olarak CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, ''Bana gelen Mesaj: Kamuoyunun Bilgisine; Metrobüslerde şoförler klimaları açmıyorlar, Özellikle uzun olan Yürüyen merdivenleri durdurmuşlar.. Yaşlılar zorluk çekmekte, Akıllarınca insanlara CHP ye oy verme cezası kesiyorlar.. Ekrem imamoğlunu kötüleme kampanyaları başlatmışlar” ifadelerini kullanarak, İBB çalışanlarını hedef gösterdi. 

İDDİA VAR SOMUT DELİL YOK

23 Haziran seçimlerinden önce de CHP kurmaylarının ve CHP'li trollerin hedefinde olan İBB çalışanlarının seçimlerin ardından halkı cezalandırmaya çalıştığı iddia edildi. Söz konusu iddiada 'İBB çalışanlarının CHP'nin İstanbul'u kazanmasını gerekçe göstererek halkı cezalandırmaya çalıştığı' vurgusu, somut delillere dayandırılmadan pervasızca dillendirililip, haber yapıldı.

CHP, MÜTTEKİFLERİNE YER AÇMAYA MI ÇALIŞIYOR?

CHP'nin İBB adayı Ekrem İmamoğlu'nu destekleyen İYİ Parti, HDP, cemaatler ve kurumlar için kadro açmak için bu iftiraların atıldığı söyleniyor. 'İş yavaşlaştırma ve görevi kötüye kullanma'' gerekçesiyle çok sayıda İBB çalışanın da işine son verilmesi planlandığı iddialar arasında. Bu planın zeminini hazırlayan CHP'li troller ve kurmayların harıl harıl çalıştığı, söylentileri yayılmaya başladı.

Haber Vakti

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 23:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ihsan
Ihsan - 7 ay Önce

bu tanal t... yalancının teki fitne sokuyor ş... adi

SIRADAKİ HABER

banner5