CHP yandaşı Mine Kırıkkanat 'yok artık' dedirtti! Hediyeler üzerinden...

Ayrıştırıcı, tahkir ve tahrik edici yorumlarıyla tanınan Cumhuriyet Gazetesi yazarı Mine Kırıkkanat, Yıldırım-İmamoğlu ortak yayının ardından adayların birbirlerine verdiği hediyeler üzerinden yaptığı çıkarım 'toplumu ayrıştırma' olarak nitelendirildi.

CHP yandaşı Mine Kırıkkanat 'yok artık' dedirtti! Hediyeler üzerinden...

'Atatürk'e tapıyorum' diyerek, İslami değerlere her fırsatta saldıran Cumhuriyet Gazetesi'nin aşırılıkçı yazarı Mine Kırıkkanat bir kez daha gündeme geldi.

ADAYLAR BİRBİRLERİNE HEDİYE TAKDİM ETTİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın katıldığı ve tüm Türkiye'de ortak yayınlanan 'Seçim Özel' programının ardından adaylar birbirlerine hediyelerde bulundu. İmamoğlu, Atatürk imzalı kalem hediye ederken Yıldırım da tespih hediye etti.

AYRIŞTIRMA HASTALIĞINI BÖYLE YAYIYOR

Her fırsatta toplumu ayrıştırmak isteyenelerin, adayların birbirlerine ettiği hediyeler üzerinden çıkarımlarda bulunup, bir kez daha toplumu ayrıştırmaya çalıştı. Özellike Cumhuriyet yazarı Mine Kırıkkanat'ın ''İmamoğlu’nun hediyesi Atatürk imzalı kalem, Yıldırım’ın hediyesi tespihİşte fark burada. Uygarlığı, bilgiyi, kalemi seç İstanbul. Ötekiler ya kandırır ya da kandırılır.'' ifadeleri ayrıştırma hastalığını gözler önüne serdi. Kırıkkanat'a kendi takipçilerinden de tepkiler gelirken, kimi takipçileri de destek mesajı iletti.

Kırıkkanat'a tepki gösteren bir sosyal medya kullanıcısı da Kırıkkanar'ın Atatürk'e olan düşkünlüğünü bildiği için bu görüntüyü paylaştı:

Haber Vakti

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2019, 16:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5