CHP'li ismi İmamoğlu sandılar! Yandaşlarını istemsizce böyle trolledi...

Saraçhane'deki İBB Başkanlığı önünde bekleyen kalabalık, Kartal Belediye Başkan Yardımcısı İBB Meclis Üyesi Oktay Aksu’yu Ekrem İmamoğlu zannedince şaşırtıcı görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

CHP'li ismi İmamoğlu sandılar! Yandaşlarını istemsizce böyle trolledi...

Dün mazbatasını almak için Saraçhane'deki İBB binasına gelen Ekrem İmamoğlu'nun zaferini kutlamak isteyen yandaşları, yoğun bir kalabalık oluşturdu. Kalabalığın, Kartal Belediye Başkan Yardımcısı İBB Meclis Üyesi Oktay Aksu’yu Ekrem İmamoğlu’na benzetmesiyle birlikte ortalık bir anda karıştı.

BEN DEĞİLİM DEDİ AMA GÜLEREK EL SALLAMAYA DEVAM ETTİ

Aksu’yu Ekrem İmamoğlu’na benzeten kalabalık dakikalarca sevgi gösterisinde bulundu. Aksu, ‘Ekrem başkan’ sloganları atan ve aracının camına vuran kalabalığa ilk önce 'arabayı parçalayacaklar' derken daha sonra her ne kadar ‘ben değilim’ dese de kendisini ifade edemedi. O anlar ise Aksu’nun aracının içinden kayda alındı. İlgiden memnun kaldığı her halinden belli olan Aksu'nun araçtan çıkıp, tam olarak kendini ifade etmemesi tepkilere neden oldu.

MAKAM ARACINA BİR ŞEY OLACAK DİYE KORKTU

Söz konusu kaydın sosyal medyaya servis edilmesiyle birlikte CHP'lilerin bir kısmı Aksu'ya tepki gösterirken, bir kısmı da olayı zafer sarhoşluğu olarak değerlendirdi. Yanlışlıkla da olsa kendisine gösterilen sevgi gösterisinde makam aracını düşünen CHP'li başkan yardımcısına sert tepkiler de gelmeye devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2019, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5