banner29

Çocuklar üzerinden yapılan LGBT propagandasına neşter!

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de hayata geçirilmeye çalışılan 'cinsiyetsiz toplum' projesi üzerinde çalışmalar sürmeye devam ediyor. Son olarak evde kalan çocuklara LGBT'nin sembolü olan 'gökkuşağı' resmi çizdirip, evlerinin camlarına asması istendi.

Dosya 02.04.2020, 17:36 02.04.2020, 17:57
Çocuklar üzerinden yapılan LGBT propagandasına neşter!

Koronavirüs salgını nedeniyle karantina günlerinde eve kapanmak zorunda kalan çocuklar için gökkuşağı çizme projesi başlatıldığını, projenin küreselciler tarafından yönetildiği belirtildi.

ÖĞRETMENLER İSTEDİ ÇOCUKLAR ASTI

Cinsiyetsiz bir toplum oluşturmaya ve Müslüman Türk aile yapısını tahrip etmeye çalışan küreselcilerin fonladığı LGBT dernekleri algı operasyonlarına devam ediyor. Son olarak bazı okulların öğretmenleri de yürütülen algı operasyonlarına ön ayak olarak destek çıktı. Öğrrencilere dayanışma adı altında gökkuşağı resmi çizip evlerinin camlarına asması istendi. Öğrencilerin bir kısmı isteğe uyarak, çizdikleri gökkuşağı resimlerini evlerinin camına astı.

OKUL MÜDÜRLERİ HEMEN HAREKETE GEÇTİ

Olayın aslının küresel bir LGBT projesi olduğunun anlaşılmasının ardından Milli Eğitim Bakanlığı'nda çalışanlar hızlı bir şekilde önlem aldı. Okul müdürleri, okul Whatsapp gruplarında şu mesajı paylaştığı belirtildi:

“Değerli Arkadaşlar

Son günlerde yayılan bir mesajla çocuklarımızdan bir kağıda gökkuşağı resmi yapıp pencerelere yapıştırılması istenmektedir. Eğitim camiası da bu akıma kapılmıştır. WhatsApptan velilere ödev olarak yollanmaktadır. Bu bir LGBTİ projesidir. Gökkuşağı onların sembolüdür. Mayıs ayında yapacakları Onur Yürüyüşünün bir ön hazırlığıdır. Bu mesajı yayıp uyaralım. Öğretmenlerimiz ve Çocuklarımız bu projenin bir parçası olmasın. Lgbt sapıklarına destek vermeyelim.”

Yorumlar (2)
Gülten Yurtseven 1 yıl önce
Gruplardan yazınıza olumlu tepkiler geldi. Bütün veliler gökkuşağını kaldırdıklarını yazmış. Hayat Eve Sığar Evde Kal yazan sade pankartlar hazirlamışlar. Gökkuşağına alternatif bizde kendi kampanyamızı yaparız demisler
Doğrucu Davut 11 ay önce
pastel boyaları, suluboyaları, yağlıboyaları, gökkuşaklarınıda toplayın memleketten ne kadar geri bir zihniyetiniz var her şeyi lgbti ye bağlıyorsunuz
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?