banner29

Çocuklara eşcinsellik böyle aşılanıyor! Hedefte Müslüman çocuklar var...

İngiltere'de eşcinsellik propagandası yapan ve eşcinselliğin tercih edilebilir sıradan bir şey olduğunu vurgulayan ders kitapları çocuklara dağıtıldı. Dağıtılan kitaplardaki ifadeler herkesi şoke etti.

Dosya 04.07.2019, 22:08 04.07.2019, 22:54
Çocuklara eşcinsellik böyle aşılanıyor! Hedefte Müslüman çocuklar var...

Eşcinselliğin neredeyse bir devlet politikası haline dönüştürüldüğü İngiltere'de yeni bir skandal daha ortaya çıktı.

EŞCİNSELLİĞİN ANNE-BABA İLŞİKİSİNDEN FARKI YOKMUŞ GİBİ YANSITTILAR

'My Chacha is gay'' adlı çocuk kitabının okullarda dağıtılması tehlikenin boyutunu gösterirken, kitaptaki görsellerin sosyal medyada paylaşılmasıyla birlikte tepkiler oluştu. Chacha adlı eşcinseli anlatan Ahmed adlı çocuk, onun gay ve farklı olduğunu ifade ediyor. Eşcinsel olduğu için kendisine kaba davranıldığını halbuki annesiyle babasının ki gibi bir ilişkileri olduğunu anlatıyor. Chacha'nın bir de kendisi gibi eşcinsel bir erkek arkadaşı olduğunu ve pilotluk yaptığını da belirtiyor.

İNGİLTERE'DEKİ MÜSLÜMANLAR HEDEFTE

Özellikle İngiltere'de yaşayan Müslüman nüfus üzerine yürütülen bu çalışmada, Pakistanlı Müslüman karakterler kullanılmış. Bilindiği üzere İngiltere'de Müslüman azınlığın çoğunluğunu Pakistanlılar oluşturuyor. Söz konusu çocuk kitabında Pakistan bayrağının yanı sıra LGBT bayraklarına da birçok kez yer verilmiş. Çocuklara eşcinselliğin özendirildiği yayınlara İngiltere'de izin verilmesine tepkiler her geçen gün artarken, konuyla ilgili de henüz bir yaptırım uygulanmış değil.

Haber Vakti

Yorumlar (1)
Ihsan 2 yıl önce
bizde yasaklansın
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?