banner29

Derin Gerçekler’de şok açıklamalar: Devlet Erkanı tehlikede mi?

Derin Gerçekler programı, Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz’in sunumu, Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak’ın çaprpıcı yorumlarıyla gündem oluşturmaya devam ediyor. Koronavirüs-FETÖ ilişkisi nedir? Sosyal medya da oluşturulan hangi platformlar kimlere operasyon çekiyor? PCR testi, DNA kayıtlarımızı mı alıyor? Hedef, Kutsal kan taşıyanları tespit mi? Şok detaylar...

Dosya 20.11.2020, 15:50
Derin Gerçekler’de şok açıklamalar: Devlet Erkanı tehlikede mi?

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi Derin Gerçekler,gündeminkaranlık perdesiniaralamaya ve konuşulmayanları konuşmaya devam ediyor.Genel Koordinatörümüz Bülent Deniz’in sunumunda, Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak Koronavirüs-FETÖ ilişkisini, Berat Albayrak’ın istifasından sonraki süreçte yaşanabilecekleri ve dijital çetenin oluşturduğu platformların vermeyi planladığı zararları konuştu.

BUNLARIN MASUMİYETİ YOK!

Bülent Deniz’in, “Maliye Bakanlığı’nda ne oldu da, sonucu buraya gelip, istifa ile neticelendi. Peki, diğer bakanlıklarımızda da aynı risk ve tehlike ile karşı karşıyamıyız?” sorusu ile sözlerine başlayan Dilipak: “Maliye’de ne olduda sonuç bu olduysa aynı durum diğer Bakanlıklar içinde geçerli! Dışişleri ve diğer Bakanlıklarıda hesaba katacaksınız. Bakın yarın çok geç olur. Ülke zarar görür. Bu sefer ülkeyi yönetenler bir anda en fazla bedeli ödeyen isimler olur.”

Sosyal medya çetesinden bahseden Dilipak, “Bir anda seni FETÖ’cü de ilan edebilirler veya arkandan kumpas da pazarlayabilirler. Bunlar kendilerini devletle ilişkilendiriyor. Bunların masumiyeti yok!” sözlerini sarf etti.

KORONAVİRÜS-FETÖ İLİŞKİSİ

Program sunucusu Deniz, Burhan Kuzu’nun koronavirüse yakalanmasından, vefat etmesine kadar olan sürecin, önce FETÖ’cü hesaplardan duyurulduğunu ve kamuoyuna bilgilendirme yapıldığını hatırlattı. Deniz sözlerine devamla; “dendi ki; ‘Hastanelerde, Sağlık Bakanlığı sistemlerinde FETÖ’cüler cirit mi atıyor da, böylesine önemli bir ismin sağlık bilgileri fetöcü hesaplarca paylaşılıyor. Acaba FETÖ, önünde engel gördüğü kişilere karşı, koronavirüsü bir suikast enstürmanı olarak mı kullanıyor?’”Dilipak ise, Mustafa Kemal’in, Turgut Özal’ın, Bülent Ecevit’in nasıl öldüğüne vurgu yaptı. Dilipak sözlerine devamla, “Recep Tayyip Erdoğan ameliyat olacaktı, MİT Operasyonu sırasında ameliyata girseydi…Demekki; hastaneleri kendileri için operasyon yeri olarak gören birileri var.” dedi.

KORONAVİRÜS GENETİĞİ DEĞİŞTİRİLMİŞ BİR AJAN

Komplo teorileri ve insanlığın geleceği konusunda da fikirlerini belirten Dilipak, “İnsanların DNA’larını alarak, ileride herkese özel mikroplar üretilebileceğini söyledi. Koronavirüsün genetiği değiştirilmiş bir ajan olduğunu söyleyen Dilipak, “ Bu hastalığa karşı geliştirilen aşılar da bir ‘GENOM’. Aslında bunu tamamlayan ikinci bir darbe.” Dedi.

MAKSAT DNA’LARI TOPLAMAK MI? KİM BU KUTSAL KAN SAHİPLERİ?

PCR testleri üzerinden insanların DNA kayıtlarının toplandığını söyleyen Deniz, ‘’Kutsal kan taşıyanlar tespit edilecek, diğerleri tasfiye edilmeye hazır hale getirilecek deniyor, ne diyorsunuz?’’ sorusu üzerine bakın Dilipak neler söyledi! Mutlaka İzleyin.

İşte Dilipak’ın o çarpıcı sözleri:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?